Останні події
Ми створюємо об'єднану політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за ефективні реформи, за реальні зміни і перспективи нашої держави. Про це заявив лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на з’їзді партій "УДАР" та "Солідарність".
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР один з парламентрів, які не проголосували за зміни до Конституції.
1 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР взяв участь в обласній конференції працівників освіти та привітав освітян Сумщини з початком нового навчального року.
26 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з громадою села Токарі Сумського району. Люди звернулися до парламентаря аби той посприяв у вирішенні конфлікту з орендарем місцевого ставка.
21 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Із 43 депутатів, присутніх на сесії міськради, лише 25 висловилися за проект УДАРу «Дорогі депутати». Примітно, що саме голосів фракції ВО «Батьківщина» не вистачило, аби проект рішення набрав силу.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Дмитро Лантушенко з командою однодумців презентували свій проект та поспілкувалися з жителями одного з дворів Курського мікрорайону Сум.

Народний депутат України, представник групи УДАР поздоровив мешканців Ворожби Білопільського району з 350-річчям від дня заснування міста. Також передав вітання та подарунки від голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та міського голови Києва, очільника «УДАРу» Віталія Кличка.

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час особистого прийому громадян в Сумах.

За ініціативи члена Сумського міськвиконкому, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка в Сумах стартував проект «ЖКГ-контроль міста Суми».

Після візиту в березні «нардепів-ударівців» Олександра Сугоняко та Сергія Капліна тривале будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги нарешті зрушило з мертвого місця. 

За даними інтернет-порталу VoxUkraine у народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко найбільша відвідуваність засідань Верховної Ради з поміж інших депутатів від Сумщини.

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час брифінгу у Верховній Раді презентував законопроект №2044а щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства відповідно до норм ЄС.

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішили власноруч пересвідчитися в жахливому стані дитячих ігрових майданчиків, фото яких надіслали небайдужі сумчани, та нагадати міському голові, що варто дбати про своє місто, а тим більше про його найменших жителів.

Про це йшлося під час оприлюднення результатів дослідження громадянської мережі ОПОРА та відвертого спілкування з народним депутатом України, представником групи УДАР Олександром Сугоняко.

Тема необґрунтовано зависоких тарифів знову стала ключовою. Цього разу на громадських слуханнях, куди й було офіційно запрошено народних депутатів України від Сумщини, які мають безпосереднє відношення до голосування в парламенті.

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час засідання ГО «Майдан», головним питанням якого став вибух у приміщенні ВО «Батьківщина», який правоохоронці вже кваліфікували як терористичний акт.

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко привітав жителів регіону з Днем Конституції України.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Олександр Сугоняко після піврічного перебування на посаді народного депутата України прозвітував перед виборцями свого 158 округу. Так, сьогодні «ударівець» відвідав Білопілля, де провів низку зустрічей з людьми.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час виступу у ході засідання Сумської обласної ради.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час спілкування з головами сільрад Краснопільського району.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Молодіжка Сумського УДАРу за допомогою спеціального фотопроекту показала міській владі, у якому стані знаходяться дороги в місті Суми.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської обласної молодіжної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зібрали близько 300 кг макулатури, кошти від якої підуть на допомогу бійцям АТО.
23 Червня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відповідний проект рішення було опубліковано на Муніципальному порталі Сумської міської ради.

За ініціативи народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко відбулося перше засідання «Форуму правових реформ».

На цьому наголосив член Сумського міськвиконкому, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко після позачергового засідання міськвиконкому.

За підтримки молодіжки Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та деканату історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка на базі відпочинку «Робінзон» вперше пройшов фестиваль «Істфак-фест». 
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

Члени ініціативної групи одноголосно підтримали рішення направити проект «Дорогі депутати» на розгляд та затвердження депутатським корпусом на найближчій сесії Сумської міської ради.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зробив депутатський запит до Президента України Петра Порошенка щодо необґрунтованих тарифів на природній газ, що використовується для потреб населення.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сумські «ударівці» пікетували управління УМВС в Сумській області з вимогою пришвидшити хід розслідування справи зникнення голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

В День пам’яті жертв політичних репресій народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко взяв участь у відкритті меморіального знаку на честь вшанування жертв комуністичних репресій.
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка на Сумщині вперше відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з фрі-файту.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко привітав сумчан з Днем Перемоги.

Про це у ході прес-конференції щодо можливого прийняття на сесії Сумської міськради 6 травня проекту рішення щодо виділення додаткових коштів на закупівлю тролейбусів зазначив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

В черговий раз за ініціативи Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася висадка молодих саджанців дерев. Цього разу «ударівці» завітали до Сумських дитсадків «Метелик» №6 та «Перлинка» № 15.

Про це під час візиту на Краснопільщину зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко, де поспілкувався з людьми, оглянув потужності агрофірми «Псел» та познайомився ближче з директором підприємства Миколою Калініченком.

Під тиском громади та «ударівців» підприємець вирішив не розпочинати скандальне будівництво продуктового магазину у дворі будинків по вулиці Металургів, 32.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко у ході пленарного засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, спілкуючись з жителями будинків по вулиці Металургів, у дворі яких один із підприємців хоче побудувати магазин.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«УДАР» запускає масштабний проект «Дорогі депутати». Таке рішення було підтримане на установчих зборах більшістю голосів ініціативної групи.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Конотопської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розпочали інформаційну кампанію «Знай свої права», яка спрямована на підвищення рівня інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у посадці саджанців смородини, порічок, вишні та калини в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини.
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Конотопські «ударівці» разом зі студентами вишів міста долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2015».
26 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час обговорення проблем житлово-комунальної сфери на зборах-конференції СОГО «Євромайдан», активістів громадських організацій, керівництва КП «Сумижитло». До слова, зустріч з людьми вкотре проігнорували міський голова Сум Олександр Лисенко та його заступники.
18 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко з робочою поїздкою відвідав Краснопільський район.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Харківський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу виконкому Сумської міської ради, натомість залишив без змін Ухвалу про забезпечення позову УДАРу проти підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум до 3 гривень.
15 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко подав законопроект № 2583 щодо права місцевих рад здійснювати видатки.
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

УДАРівці подали заперечення на проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках до 4 гривень, які наприкінці березня було опубліковано на офіційному сайті Сумської міськради.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член сумського міського виконкому Дмитро Лантушенко привітав фіналістів XI Всеукраїнського турніру юних журналістів, що відбувся на базі Сумської гімназії № 1.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

У дружній розмові народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустрічі з активістами громадських організацій Євромайдану та Автомайдану.
4 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» принесли під вікна мерії велику символічну лінійку, на якій написали привітання.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час спілкування з головами сільських рад та керівниками підприємств Краснопільського району.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустріч з громадою Сумського району: головами сільрад, громадськими активістами, аграрними інвесторами, чиновниками.
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

25 березня на сесії Сумської міської ради активісти партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюдили серед депутатів листівки з вимогою персонального голосування кожного депутата.
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Таке переконання народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко висловив під час зустрічі з громадою Білопільського району.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народні депутати України, представники групи УДАР Сергій Каплін та Олександр Сугоняко взяли під особистий контроль завершення тривалого будівництва міської станції швидкої медичної допомоги.
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сумська обласна рада профспілок  уклала Угоду про співпрацю з народними депутатами України, представниками групи УДАР Сергієм Капліним та Олександром Сугоняко.
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Завітавши на звіт міського голови Сум Олександра Лисенка, активісти «УДАРу» скористалися нагодою задати питання меру, яке є актуальним чи не для кожного сумчанина, а саме – підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум. 
21 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Ударівці» промовисто нагадали cумському міському голові Олександру Лисенку, що не варто забувати про свої обіцянки та слідкувати за містом, яким опікуєшся. Молодь «УДАРу» влаштувала суботник на візитній вулиці Сум – Харківській, де й зібрала мерський подарунок – піраміду зі сміття.
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Рівно 10 місяців минуло, як зник керівник Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В цьому переконаний народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В рамках роботи на 158 виборчому окрузі народний депутат України, представник групи УДАР відвідав Сумський філіал Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко заявив про чітку позицію стосовно підтримки чорнобильців щодо питань соціального захисту.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Про це у ході брифінгу в Верховній Раді зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

1 березня сумчани зібралися у сквері імені Шевченка, аби висловити свою солідарність із тими росіянами, які мають сміливість виходити на протест проти диктаторської політики Путіна.
1 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В знак солідарності з росіянами, які сьогодні вийшли на вулиці Росії, щоб висловити свою позицію проти політики Володимира Путіна, близько 10 автівок з прапорами проїхали різними вулицями Сум.
1 Березеня 2015 +Коментар | подобається

На зустрічі з майбутніми педагогами мова йшла про річницю Революції гідності, взаємну довіру влади та суспільства, військову агресію на сході, бюджет України на 2015 рік, знецінення гривні на фоні стрімкого зросту цін.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Це один з найбільш реальних шляхів щодо відновлення роботи одного з потужних спиртових заводів в Сумській області», – зазначив  народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час відвідин підприємства.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з головами сільських рад та особистого прийому з громадянами Краснопільщини.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР під час розширеної наради з питань цивільного захисту.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

20 лютого у Будинку Рад Сумської ОДА відбулося відкриття експозиції, присвяченої пам’яті Революції гідності.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це нардеп зазначив під час засідання круглого столу «Регіональні ініціативи з підтримки, розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області».
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На базі Сумського центру професійно-технічної освіти відбулися практичні заняття щодо дій в разі запровадження режиму надзвичайної ситуації, укриття в захисних спорудах і дій під час артилерійно-ракетного обстрілу.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 17 лютого, на засіданні виконкому Сумської міськради вкотре розглядалося питання підвищення вартості проїзду в маршрутках до трьох гривень. 
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР, Олександр Сугоняко зазначив 17 лютого під час засідання круглого столу на тему: «Створення об’єднаного руху незалежних профспілкових організацій».
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

1-го лютого відбулася звітно-виборна конференція Краснопільської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». 

02 лютого народний депутат України, голова Сумської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко зустрівся з керівним складом Білопільського району.

26 січня сумчани пікетували УМВС у Сумській області та обласну прокуратуру з вимогою розслідувати злочини річної давності.

18 січня сумчани разом з усією Україною вийшли на Марш миру, аби висловити протест проти тероризму.

Головою Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" залишився Олег Романовський. Відповідне рішення було ухвалене 10 січня під час звітно-виборчіх зборів Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

09 січня 2015 року були скликані та проведени Збори Конотопської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 

Вітаємо сумчан з Новим роком та Різдвом Христовим.   Бажаємо всім миру та злагоди, здійснення найсміливіших мрій, любові та надії.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Олександр Сугоняко: «В цілому я за Бюджет! Державний бюджет на 2015 рік загалом це свідомий крок, але його можна було б виваженіше ухвалити двома днями пізніше. Швидкість потрібна була, але при цьому не можна втрачати якість. Ухвалення Держбюджету – це певна юридична процедура, порушення якої несе ризик невідомих наслідків».
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Напередодні святкування Новорічних свят Сумський обласний благодійний фонд «Веснянка» запросив до себе у гості своїх друзів – вихованців Сумського обласного реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

22 грудня під стінами Сумської обласної прокуратури представники партії «УДАР Віталія Кличка» разом з іншими ініціаторами  пікету вимагали відставки новопризначеного заступника головного прокурора області Сергія Маслюка. Організатор мітингу народний депутат Олег Медуниця заявив, що призначення заступником голови обласного прокурора Сергія Маслюка - це неповага до сумчан, які активно боролися з режимом Януковича.
23 Грудня 2014 +Коментар | подобається

22 грудня народний депутат України, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко взяв участь у круглому столі щодо намірів Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів та того, як це вплине на життєдіяльність українців.
22 Грудня 2014 +Коментар | подобається

08 грудня народний депутат України Олександр Сугоняко зустрівся зі студентами та викладацьким складом Сумського державного університету.

Головою Сумської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" став народний депутат України, член депутатської групи "УДАР" Олександр Сугоняко. Відповідне рішення було ухвалене 6 грудня під час звітно-виборчої конференції Сумської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 

Народний депутат Олександр Сугоняко та заступник голови центрального виконавчого комітету «УДАРу» Олексій Рябикін взяли участь в урочистому відкритті меморіалу пам'яті воїнам загиблим за волю та незалежність України.

4 грудня відбулася конференція Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

29 листопада у Києві відбувся ІІ форум депутатів всіх рівнів від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У форумі взяли участь близько 700 депутатів від УДАРу місцевих рад всіх рівнів, народні депутати та лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко.

Сумські УДАРівці почали роботу над створенням музею пам’яті Революції гідності. Про це заявили лідери Сумського УДАРу Олександр Сугоняко та Дмитро Лантушенко під час прес-конференції 19 листопада.
19 Листопада 2014 +Коментар | подобається

19 листопада відбулася прес-конференція щодо ходу пошуків керівника Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.
19 Листопада 2014 +Коментар | подобається

6-го листопада голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член виконавчого комітету Дмитро Лантушенко взяв участь у прямому ефірі на СОДТРК щодо проблем у сфері перевезень у місті Суми.
7 Листопада 2014 +Коментар | подобається

3-го листопада відбулося позачергове засідання міськвиконкому, на якому обговорювалося наболіле для жителів міста Суми питання підвищення вартості проїзду у маршрутках. 
4 Листопада 2014 +Коментар | подобається

3 листопада Олександр Сугоняко зустрівся з активістами громадської організації «Євромайдан». Під час спілкування УДАРівець подякував за підтримку під час передвиборчої кампанії та відповів на запитання, що цікавлять громаду.
4 Листопада 2014 +Коментар | подобається

21 вересня шосткинці взяли участь у Дні миру, який традиційно відзначається у цей день, але цього року День миру став особливим для кожного українця.
22 Вересня 2014 +Коментар | подобається

13 вересня відбувся черговий етап акції з нанесення інформаційної велорозмітки. 
15 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Уночі 3 вересня відбулася страшна трагедія, під обстріл потрапили бійці 9-ї реактивної артилерійської батареї 27-го Сумського реактивного артилерійського полку. 
4 Вересня 2014 +Коментар | подобається

На сесії Сумської міської ради 2 вересня депутати відмінили рішення виконкому про підвищення вартості проїзду у маршрутках до 3 гривень.
2 Вересня 2014 +Коментар | подобається

До Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» звернулись сумські активісти велоруху з проханням посприяти розвитку велоінфраструктури міста. 
29 Серпня 2014 +Коментар | подобається

-         Інно Миколаївно, скажіть, як ви сприйняли своє призначення 30 липня головою виконавчого комітету Сумської обласної організації партії УДАР?   -         Знаєте, я не розглядаю це призначення, як посадовий імідж. Я дуже добре розумію, яка велика відповідальність на мене покладається разом з цією посадою. Відповідальність за збереження напрацювань Сергія Лихмана, і відповідальність за майбутній розвиток обласної організації. Адже наша партія сьогодні – це одна з провідних політичних сил. Вона розгортається, розбудовується, зміцнюється. І в такий вирішальний період я хочу, щоб і керівники, і рядові партійці, відчули ту відповідальність, яку ми усі беремо на себе.
29 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Під час урочистостей, присвячених Дню Державного Прапору України, заступник голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко взяв участь у піднятті головного прапора міста Суми.
29 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Цьогорічний призов до Збройних Сил - один з найвідповідальніших за всю історію незалежності України. Воно і не дивно, адже ця сама незалежність нашої країни - під загрозою. Тому ніхто не повинен стояти осторонь боротьби за мир на рідній землі . Це продемонструвала і Тростянецька організація «УДАРу», яка на прохання однієї із громад району передала солдату в зону АТО амуніцію, а від себе – гроші. 
29 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Активісти Тростянецької районної організації партії "УДАР" за зібрані власні кошти придбали машину дров, яку завезли до однієї із котелень міста,  що опалюватиме дві школи - загальноосвітню №5 та музичну.
29 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Активісти Шосткинської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» долучилися до акцій по підтримці бійців АТО.
28 Серпня 2014 +Коментар | подобається

"Хочеш змінити світ – почни з себе." Цю беззаперечну істину нещодавно підтвердили активісти Молодіжного крила Лебединської організації Політичної партії "УДАР" Віталія Кличка, разом з громадськими організаціями "ДІМ" та "НОСТАЛЬГІЯ"  до Дня Прапора та до Дня Незалежності України, а також до Дня міста Лебедина, якому до речі виповнилося 360 років, влаштували незвичайний суботник -  пофарбували міст по вулиці Кобижча в національні кольори. 
28 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Напередодні Дня Незалежності України Конотопської міською організацією політичної партії "УДАР" спільно з керівництвом кабельного оператора та інтернет-провайдера міста Конотопа ТОВ "Телекомунікаційна компанія "Зурбаган" було прийнято рішення про надання волонтерської допомоги воїнам залізно-дорожнього батальйону, який дислокується в Конотопі. 
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

24 серпня молодіжне крило Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організувало свято для маленьких та дорослих сумчан.
26 Серпня 2014 +Коментар | подобається

19 серпня виконком Сумської міської ради прийняв рішення про підвищення вартості проїзду в сумських маршрутках до 3 гривень.  
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У нас в країні іде війна. Кожен день гинуть кращі люди нашої нації, адже лише кращі не можуть ховатись за спинами інших, а ідуть на передову...
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

7 серпня за підтримки члена виконавчого комітету Конотопської міської ради, голови Конотопської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Шосталя в Конотопі розпочалась патріотична акція «Розфарбуймо Конотоп разом».
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Сумські УДАРівці розпочали акцію по збору допомоги для сумських військових, які зараз знаходяться в зоні АТО.
10 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Не секрет, що в Тростянці погані дороги, особливо ж страшні ями на околицях, якими, певно, місцева влада не ходить. Одна з таких проблемних - вулиця Набережна, а та її частина, що знаходиться за відомою на весь світ шоколадною фабрикою в напрямку до села Станова, то й зовсім жах: асфальту на дорозі практично не залишилось, глибина окремих ям сягає до пів метра, в деяких місцях не те, що проїхати, пройти неможливо. 

30 липня відбулася розширена нарада керівників районних організацій Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», у якій взяла участь народний депутат України Марія Іонова.

У рамках свого візиту на Сумщину народний депутат України від політичної партії УДАР Марія Іонова відвідала переселенців з Донбасу, які зараз проживають на базі «Дружба».

У кінці червня за підтримки Лебединської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбувся рок-фестиваль «Кам’яна дорога».

Чергова сесія Сумської міської ради 30 липня не відбулася через відсутність кворуму, адже з 77 депутатів на своє робоче місце з’явилися лише 38 обранців сумчан. 

Сумські УДАРівці об’єднують сумчан у громадській кампанії проти підвищення вартості проїзду у маршрутках до 3-х гривень.

Одна з основних вимог Майдану - дострокові парламентські вибори, буде виконана завдяки виходу фракції УДАРу з коаліції у Верховній Раді, - по це заявив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко під час прес-конференції 26 липня.

22 липня активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провели розважальний захід для дітей-біженців з Слов’янську та Краматорську.

Два місці працівниками силових органів, партійцями та друзями Сергія Лихмана ведуться пошукові роботи, та конкретних результатів, на жаль, немає, - про це заявив  заступник голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко під час прес-конференції 18 липня.

12 липня в черговий раз відбулася благодійна акція зі здачі крові «Крапля милосердя».

10 липня у сквері ім.Шевченка активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провели акцію з метою популяризувати ідею благодійної здачі крові. 

Тендерний комітет відмовився внести зміни до умов тендеру на закупівлю тролейбусів та не прислухався до пропозицій представників громадськості.

Активісти Кролевецької районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» допомагають місту Кролевець з наведенням поряду. 

Активісти Лебединської міської та районної організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не залишилися осторонь патріотичних флешмобів, що проходять зараз всією країною, та пофарбували мости в місті у кольори державного прапору України.

Розвиток громадського транспорту у місті Суми – пріоритетне завдання на сьогодні. Тролейбусний парк розвивається за кошти тих, хто сплачує податки, тому необхідна максимальна участь громадськості в обговоренні цього питання. Про це заявив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко 4 липня під час засідання круглого столу в обласному прес-клубі.

4 липня відбулася розширена нарада керівників районних організацій Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

2 липня у сквері Шевченка за ініціативою Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася акція на підтримку розпуску Верховної Ради та оголошення дострокових парламентських виборів.

Молодіжне  крило Шосткинської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» провела в день молоді яскраву акцію «Єдина родина-єдина  країна».

1 липня на засіданні розширеної Ради ГО «Майдан» сумські УДАРівці внесли на розгляд питання щодо необхідності саморозпуску Верховної Ради України.

Керівники районних організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Сумській області зібралися 2 червня на прес-конференції, аби висунути свої вимоги щодо викрадення лідера Сумського УДАРу Сергія Лихмана.

Сумська область отримала пальму першості щодо підтримки Петра Порошенка в північно-східній частині України, набравши понад 55% голосів.
28 Травня 2014 +Коментар | подобається

Сумський міський Штаб Петра Порошенка обіцяє винагороду кожному, хто зафіксує факти фальсифікацій на виборах 25 травня
23 Травня 2014 +Коментар | подобається

На цьому наголосив під час прес-конференції щодо зникнення лідера Сумського УДАРу заступник керівника Сумської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко.
22 Травня 2014 +Коментар | подобається

У Сумах шукають начальника обласного передвиборчого штабу Петра Порошенка, керівника Сумської обласної організації політичної партії УДАР Віталія Кличка Сергія Лихмана.
20 Травня 2014 +Коментар | подобається

В цьому впевнений Сергій Каплін, народний депутат-мажоритарник від партії «УДАР» Віталія Кличка. Адже на сьогодні, законних підстав для розпуску парламенту немає і, навряд чи, вони з’являться і після президентських виборів. Тож, одним із виходів політик вважає активізацію громадянського суспільства та людей для примусу Верховної Ради до саморозпуску
20 Травня 2014 +Коментар | подобається

Про це нардеп-ударівець заявив на зустрічі з громадським активом у м.Охтирка Сумської області. Сергій Каплін став ініціатором люстраційного туру, в ході якого він зустрічається з людьми, громадськими діячами, трудовими колективами, на яких обговорюється тема люстраційного та антикорупційного законодавства. 
20 Травня 2014 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Оксана Продан зазначила під час зустрічі з сумськими підприємцями біля універмагу «Київ».
14 Травня 2014 +Коментар | подобається

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вирішила символічно привітати сумських матерів зі святом, влаштувавши акцію щодо розповсюдження маківок
13 Травня 2014 +Коментар | подобається

За ініціативи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у сумської малечі з’явився ще один дитячий майданчик
10 Травня 2014 +Коментар | подобається

Активісти Сумського УДАРу разом з народним депутатом України Олександром Мочковим взяли участь у покладанні квітів до Пам’ятника Невідомому солдату. 

На честь відзначення чергової річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, за ініціативи штабу Петра Порошенка та «УДАРу Віталія Кличка» на Сумщині створено електронну книгу пам’яті.

Про це йшлося під час круглого столу за участі активістів Штабу Петра Порошенка, партійців «УДАРу Віталія Кличка», громадських діячів та представників правоохоронних органів.   

1 травня у Сумах відбувся щорічний велодень, у якому вже традиційно взяли участь активісти партії «УДАР» та її сумські лідери Сергій Лихман та Дмитро Лантушенко.

Жителям північних районів Сумської області офіційно представили начальників районних штабів кандидата в Президенти України Петра Порошенка

Під час робочої поїздки до Конотопського району начальник виборчого штабу Петра Порошенка, керівник Сумського «УДАРу Віталія Кличка» Сергій Лихман відвідав завод «Авіакон».

12 квітня активісти Сумського міського осередку партії «УДАР» разом з жителями будинків №10, 14 по проспекту ім.М.Лушпи та Д.Коротченка №15, 17  провели масштабне прибирання. Активісти прибрали прибудинкові території та дитячі майданчики.
12 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

Сумчани вже давно асоціюють  представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  з благодійною акцією «Крапля милосердя». Кров, яку здають партійці та прихильники УДАРу, потім надходить  онкохворим дітям, або ж з неї виготовляються спеціальні медичні препарати.
7 Квітеня 2014 +Коментар | подобається

В ці непрості дні молодіжне крило Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» за допомогою друзів та прихильників партії кілька разів передавала необхідні медичні препарати для воєнних частин Сумської області.
26 Березеня 2014 +Коментар | подобається

25 березня відбулася партійна конференція Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
26 Березеня 2014 +Коментар | подобається

21 та 23 березня активісти молодіжного крила Сумського УДАРу провели акцію - флешмоб "Російське купив - війну оплатив".
24 Березеня 2014 +Коментар | подобається

16 березня відбулася звітно-виборча конференція Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
17 Березеня 2014 +Коментар | подобається

15 березня молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка» в котрий раз запросило усіх бажаючих взяти участь у благодійній акції зі здачі крові «Крапля милосердя».
17 Березеня 2014 +Коментар | подобається

15 березня за ініціативою молодіжного крила Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулося прибирання прибудинкової території біля будинків №59,61,63,65,76 по вулиці Ковпака.
17 Березеня 2014 +Коментар | подобається

11 березня сумчани передали допомогу підшефній воєнній частині у бухті Стрілецькій, місто Севастополь.
13 Березеня 2014 +Коментар | подобається

12 березня відбулася зустріч першого заступника міського голови Володимира Войтенка з підприємцями універмагу «Київ» та Григорієм Дашутіним.
13 Березеня 2014 +Коментар | подобається

9 березня за ініціативою молодіжного крила Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася толока біля зупинки локомотива "52 км" ( у районі вулиці Добровільної).
13 Березеня 2014 +Коментар | подобається

З 28 лютого по 2 березня в місті Суми відбулася визначна подія в світі бойових мистецтв. Протягом трьох днів на Сумському стадіоні «Авангард» проходив Міжнародний турнір з боксу на призи юридичної компанії «Оптіма  Лекс».
13 Березеня 2014 +Коментар | подобається

Шановні жінки! Щиро вітаємо вас з чудовим весняним святом 8-го Березня!!!
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

У березні традиційно проходить місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз. На Тростянеччині першою в районі, в рамках цієї акції, відгукнулася допомогти хворим на цей страшний недуг районна організація партії "УДАР Віталія Кличка".
7 Березеня 2014 +Коментар | подобається

5 березня Сумський обласний благодійний фонд «Веснянка» разом з Сумським обласним реабілітаційним центром організували справжнє свято весни.
5 Березеня 2014 +Коментар | подобається

За останній тиждень Сумщина дійсно повстала. В усіх районних центрах збиралися люди, вимагали, щоб представники влади виходили до них, пояснювали свою позицію. В багатьох населених пунктах посадовці та депутати написали заяви про вихід із Партії Регіонів. Фракція Партії регіонів в Сумській обласній раді оголосила про саморозпуск, губернатор написав заяву про звільнення.
23 Лютого 2014 +Коментар | подобається

19 лютого в Сумах почалося з мітингу на площі Незалежності, далі протестуючі пішли ходою по місту, вигукуючи гасло «Суми, вставай!».
20 Лютого 2014 +Коментар | подобається

14 лютого на честь Дня закоханих відбувся цікавий захід - speeddating. Це так звані експрес-побачення. Організатори заходу СОМГО «SMILE» та молодіжне крило партії «УДАР Віталія Кличка».
17 Лютого 2014 +Коментар | подобається

Молодіжне крило Сумської обласної  організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» продовжило започатковану у січні  2013 року  добру справу –  акцію «Крапля милосердя».  Ця благородна справа згуртувала  молодих людей під гаслом:  «УДАРно допоможемо дітям».  Адже немає більш благородної справи  як допомогти ближньому, особливо, коли мова йде про хворих дітей.   Кожна крапля крові – це реальна крапля милосердя, яка врятує комусь здоров’я, а, можливо, й  життя.  
17 Лютого 2014 +Коментар | подобається

У суботу 15 лютого відбудеться благодійна акція зі здачі крові "Крапля милосердя".
12 Лютого 2014 +Коментар | подобається

12 лютого відбулася прес-конференція на тему «Страйк – ще один метод протесту, тиску на владу для розв’язання політичної кризи».
12 Лютого 2014 +Коментар | подобається

9 лютого у Сумах відбулося Народне віче та хода центральними вулицями міста. Більше 500 сумчан прийшли висловити свою громадянську позицію та солідарність з тими українцями, які вже понад два місяці стоять на майданах по всій країні.
10 Лютого 2014 +Коментар | подобається

31 січня в обласному прес-клубi відбулася прес-конференцiя на тему "Соцiально-полiтична ситуацiя на Сумщинi та шляхи виходу з полiтичної кризи". 

2 февраля состоялась пресс-конференция главы Сумской областной организации политической партии «УДАР Виталия Кличко» Сергея Лыхмана. Сергей Лыхман ответил на вопросы журналистов о разгоне сумского майдана, послдних заявлениях мэра города Геннадия Минаева и о планах УДАРа на ближайшее будущее.

Дорогие сумчане! В ночь на 27 января сумская власть перешла ту черту, которую все называют человечностью, разогнав с помощью дубинок мирных сумчан, которые находились с разрешения властей в сумском Доме советов.

Другого лютого сумчани зібралися на Народне віче.   Це була сумна зустріч, адже рівно тиждень тому міліція по наказу злочинної влади жорстоко розігнала мирних сумчан, які з дозволу влади зайшли 26 січня до будинку рад сумської ОДА.

26 січня у Шостці пройшло чергове віче на підтримку євромайдану. 

25 січня сумчани зібралися о 15:00 на майдані Незалежності. Суми дійсно прокинулися: з кожним днем все більше людей виходить на вулиці міста.

Протестні хвилювання вирують у Тростянці навколо майбутнього міського ринку. Підприємці, які на ньому працюють, вимагають залишити функціонування цього торговельного майданчика, як є – залишивши там лотки і відкриті кіоски. Міський голова Ю.Бова і частина депутатів, які його підтримують – цей торговельний майданчик планують на певний час «заморозити» і забудувати його новими павільйонами. 

24 січня у Сумах виявилося насиченим на події. День розпочався з сесії Сумської обласної ради, на якій більше двох тисяч небайдужих сумчан не дали провладній більшості депутатів ухвалити дії президента.

24 січня більше двох тисяч сумчан прийшли на сесію Сумської обласної ради, аби перешкодити депутатам підтримати «виважені дії президента» та засудити «дії екстремістів у Києві».

Небайдужі сумчани зібралися сьогодні ввечері на площі Незалежності, аби довести, що українці – не бидло.

22 січня 2014 року у Сумах на площі Незалежності відбулося народне віче на честь Дня соборності України.

Сумські УДАРівці проводять перший етап акції бойкоту бізнесу представників Партії регіонів у місті Суми – збір інформації.

19 січня активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зустрілися на пляжі ріки Псел аби разом відсвяткувати Водохреща.

18 січня кандидат в депутати до Сумської міської ради по округу №27 Сергій П’ятаченко провів кілька зустрічей з виборцями. Опозиційного кандидата прийшли підтримати місцеві політики різних рівнів: Олег Медуниця, Микола Клочко, Олександр Лисенко та інші.

Сумська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» виступила ініціатором впровадження в місті Суми Всеукраїнської кампанії бойкоту Партії регіонів. Про це заявили лідери Сумського УДАРу на прес-конференції 17 січня.

Новорічні та Різдвяні свята завжди очікувані і бажані, особливо дітьми, які чекають на подарунки, сподіваються, що в ці дні чарівники здійснять найпотаємніші їхні мрії. 

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюджують свіжий випуск всеукраїнської газети «УДАР».

12 січня у Сумах відбулося чергове Народне віче, у якому взяли участь до тисячі сумчан.

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» продовжують чергування на майдані у Києві.

47 днів вже тримається євромайдан і одним із основних його символів, а також головною опорною складовою є наметове містечко. Кожна область України тут має своє офіційне представництво, своїх делегатів, які живуть і великою мірою відповідають за існування та функціонування Майдану як протестного суспільно-політичного явища. І якщо сам Євромайдан є самостійним утворенням всередині столиці нашої Батьківщини, то наметове містечко – затишні казарми для протестувальників.

Дорогі сумчани та жителі Сумської області!   Від команди Сумського УДАРу вітаю вас з наступаючим Новим роком!
29 Грудня 2013 +Коментар | подобається

До Вашої уваги фотографії з майдану у Києві, де постійно чергують УДАРівці з міста Суми та Сумської області.
29 Грудня 2013 +Коментар | подобається

24 грудня Сумський обласний благодійний фонд «Веснянка» разом з Сумським обласним реабілітаційним центром для дітей - інвалідів організували дитяче новорічне свято для маленьких вихованців реабілітаційного центру.
27 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Сумський «УДАР» радий повідомити, що зараз вийшов другий номер місцевої газети «УДАР на Сумщині».
25 Грудня 2013 +Коментар | подобається

22 грудня у місті Ромни відбулося Народне Віче, учасники якого засудили підпал автобуса, власник якого надавав допомогу в перевезенні людей , які бажали приєднатися до мирних акцій у Києві.
25 Грудня 2013 +Коментар | подобається

19 грудня активісти Конотопської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» разом з Благодійним фондом дітей хворих на ДЦП «Джерело» взяли участь у святковому заході.
20 Грудня 2013 +Коментар | подобається

19 грудня голова Сумської міської організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Дмитро Лантушенко взяв участь у круглому столі на тему "Криза в Україні: шляхи її подолання", що був ініційований Студентським науковим товариством Сумської філії ХНУВС.
21 Грудня 2013 +Коментар | подобається

18 грудня відбулася презентація проекту благодійної здачі крові "Крапля милосердя".
20 Грудня 2013 +Коментар | подобається

18 декабря накануне праздника святого Николая молодежка Сумской областной организации ПП "УДАР Виталия Кличко" навестили деток в детском доме им.Супруна.
19 Грудня 2013 +Коментар | подобається

15 грудня у Сумах відбувся велопробіг на підтримку майдану.
16 Грудня 2013 +Коментар | подобається

15 грудня сумські велосипедисти проведуть акцію на підтримку Євромайдану, щоб привернути увагу мешканців міста Суми до проблем прав і свобод людини і громадянина в Україні.
13 Грудня 2013 +Коментар | подобається

УДАРівці з міста Суми та Сумської області постійно чергують на майдані Незалежності у Києві. Вже кілька тижнів у Києві знаходяться представники політичної партії "УДАР Віталія Кличка" з міста Ромни та Роменського району.
13 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Проведення акції було спільним рішенням керівників осередків трьох основних опозиційних партій району – «УДАРу», «Батьківщини» та «Свободи», які напередодні створили штаб національного спротиву. Мета - показати, що мешканці Тростянеччини так само виступають за Євроінтеграцію, як і більшість українців. 
13 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Поки УДАРівці з Сум та області відстоюють інтереси народу на барикадах у Києві, в Сумах активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» кожного дня беруть участь у вечірніх зустрічах на майдані Незалежності та у чергуваннях в наметовому містечку.
12 Грудня 2013 +Коментар | подобається

В ніч з 10 на 11 грудня силовики здійснили спробу штурму Київської міської державної адміністрації і Майдану Незалежності – протестуючим вдалося вистояти, але вони потребують підтримки інших небайдужих громадян. Тож організатори сумського Євромайдану скликали терміновий брифінг, на якому оголосили про максимальну мобілізацію людей до столиці – але оскільки поїхати можуть не всі, сумчани матимуть змогу долучитися до акцій протесту в своєму місті.
11 Грудня 2013 +Коментар | подобається

30 листопада о 4 годині діюча влада показала народу України своє справжнє обличчя – цинічне обличчя ката, який не зупиниться ані перед дитиною, ані перед жінкою. Їм все одно кого бити заради власної безмежної влади. Нас, народ України, діюча влада вважає якимось безправним, безголосим стадом, з яким вона може творити все, що їй заманеться.
10 Грудня 2013 +Коментар | подобається

Сидячи вдома на дивані між телебаченням та інтернетом, було відчуття безнадійної тривоги та відчаю. Вся інформація, що надходила з цих джерел, була надто недостатньою, щоб самостійно зробити висновок – що ж там… в Києві… на майдані? І  не в змозі більш витримувати це питання, яке тремтіло в повітрі, ми з подругою все покинули й поїхали в Київ, на Євромайдан.

3 грудня у місті Кролевець  опозиційні сили організували акцію на підтримку євромайдану. Були роздруковані та роздані листівки в яких поінформовано кролевчан, що кожен може підтримати події на майдані особистою присутністю, продуктами харчування, теплим одягом чи матеріально. 

6 грудня 2013 року, відгукуючись на ситуацію,що склалася в нашій країні, керівники громадських організацій за участю представників партії УДАР провели громадське «Віче». 

Голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман звернувся до начальника Управлiння МВС України в Сумській області Віктора Козицького з проханням не застосовувати сили до мирних демонстрантів та відкликати сумський загін «Беркуту» з м. Києва.

Дуже символічна акція відбулася в той час і день, коли в цю криваву суботу 30 листопада влада руками «Беркута» пролила кров мирних громадян, серед яких була значна частина молодих людей. 

23 та 24 листопада 2013 року  в  МБК «Сучасник» у місті Конотоп відбулися  відкриті обласні змагання зі спортивного  танцю «Осінній вальс-2013» та відкриті обласні змагання з сучасної хореографії. Відкритий фестиваль шоу-програм «Step up-2013».  Одним з організаторів заходу виступила Конотопська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
29 Листопада 2013 +Коментар | подобається

26 та 27 листопада УДАРівці брали участь у сумських євромайданах.
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

У суботу 30 листопада відбудеться благодійна акція зі здачі крові "Крапля милосердя". Нагадуємо, що це не перша акція від Сумських УДАРівців. Партійці та прихильники здають кров для хворих діток із гематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Творити добрі справи не складно. В цьому переконує діяльність Тростянецької районної організації партії "УДАР Віталія Кличка", члени якої регулярно демонструють конкретні приклади  підтримки дитячих садків, шкіл, спортивних та культосвітніх закладів, малозахищених верств населення.
28 Листопада 2013 +Коментар | подобається

24 листопада Сумські УДАРівці взяли участь у багатотисячній акції на підтримку підписання угоди про асоціацію з ЄС у Києві.
26 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Шосткинські УДАРівці разом з одним з опозиційних депутатів, громадськими діячами та Українським козацтвом  вшанували пам’ять загиблих жертв голодомору 1932-33-го років.
26 Листопада 2013 +Коментар | подобається

23 листопада сумчани знову зібралися на майдані Незалежності, аби разом з усіма українцями довести владі, що Україна – це Європа.
23 Листопада 2013 +Коментар | подобається

22 листопада на площі Незалежності небайдужі сумчани зібралися, щоб показати владі, що вони виступають за підписання угоди про асоціацію з ЄС.
22 Листопада 2013 +Коментар | подобається

9 листопада в Лебедині  розпочався  чемпіонат  міста  з  футзалу.  
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

23 листопада вся Україна і весь Український Світ вшановуватиме трагічну дату - 80-ту річницю Геноциду українського народу 1932-1933 років.
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

21 листопада відбувся круглий стіл на тему «Україна в ЄС – переваги для молоді». 
21 Листопада 2013 +Коментар | подобається

20 листопада в Сумській області з’явилися контрагітаційні матеріли на політичну партію «УДАР Віталія Кличка».
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

15 листопада в приміщенні нічного клубу «People» відбулося нагородження кращих студентів міста Суми «Best student awards - 2013».
19 Листопада 2013 +Коментар | подобається

17 листопада у Сумах відбувся велопробіг, присвячений дню пам’яті жертв ДТП. Сумські УДАРівці взяли участь у цьому заході.
19 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Активісти Сумської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» допомогли дитячому садочку села Кияниця.
18 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Тридцять четверта сесія Тростянецької районної ради переважною більшістю голо­сів підтримала депутат­ський запит депутата, голови Тростянецької районної організації партії «УДАР» Віталія Поляковського щодо незаконності вирубки дерев на території урочища "Нескучне". 
17 Листопада 2013 +Коментар | подобається

15 листопада о 18:00 в приміщенні нічного клубу «People» (універмаг Київ 6-й поверх) відбудеться нагородження кращих студентів «Best student awards - 2013».
13 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Більше ста кілограмів яблук, вирощених у власному саду, передав для учнів професійного ліцею голова Тростянецької районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат районної ради Віталій Поляковський.
5 Листопада 2013 +Коментар | подобається

30 жовтня у Сумах відбулася презентація і обговореннядокументального альманаху «Відкритий доступ». Регіонали намагалися зірвати показ фільму, розповсюдили чутки про те, що опозиція нібито намагається захопити офіс Партії регіонів та закидали саме себе яйцями.
4 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Шосткинські УДАРівці почали збір підписів під звернення до мера міста Ноги М.П. з вимогою зробити роботу ЖКГ міста відкритою та прозорою.
4 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Другого листопада активісти молодіжного крила Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висадили більше 40 саджанців берези на території школи №22 на Курському мікрорайоні.
4 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Шосткинські УДАРівці на чолі з головою Шосткинської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олегом Романовським організували поїздку боксерів, які займаються в ДЮСШ «СВЕМА», на відкритий чемпіонат міста Суми, який відбувся 26-27 жовтня.
1 Листопада 2013 +Коментар | подобається

Народний депутат від “УДАРу” Марія Іонова під час перебування на Сумщині ознайомилась з роботою закладів охорони здоров’я міста Ромни.
1 Листопада 2013 +Коментар | подобається

У середу 30 жовтня о 18:00 в Сумах відбудеться презентація і обговорення документального альманаху «Відкритий доступ».
29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

26 жовтня відбулася обласна нарада керівників місцевих організацій Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
28 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Для мільйонів українських дітей ім`я Віталія Кличка асоціюється зі світовими перемогами на боксерських рингах. Рівняючись на непереможного чемпіона світу підростаюче покоління долучається до занять в різних спортивних гуртках.
24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

24 жовтня голова Недригайлівської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Нанка разом з партійцями подарував Недригайлівській районній бібліотеці книги.
24 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

19 жовтня відбулася перша гра чемпіонату Недригайлівського району з міні-футболу-2013.
22 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Лебединською міською організацією політичної партії «УДАР Віталія Кличка»була організована поїздка до міста Харків на матч відбору до ЧС 2014 уБразилії з футболу між збірними командами України та Польщі, де наша збірнаперемогла з рахунком 1:0.
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Активисты политической партии «УДАР Виталия Кличко» ищут любые возможности для помощи самым незащищенным слоям населения.  Так, 9 октября руководитель Шосткинской городской организации партии «УДАР» Олег Романовский  с одним из активистов партии Игорем Дедякиным посетили Шосткинский центр социально-психологической реабилитации детей, где передали для воспитанников новую теплую одежду.
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Діти люблять осінь за красу. А ще за свята, на яких їх пригощають смачними дарами осені. На одне з таких, у Тростянецьке відділення реабілітації для дітей з обмеженими можливостями, завітав голова Тростянецької районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат і гарний садовод Віталій Поляковський. Зрозуміло, на дитяче свято осені з собою привіз кілька ящиків вирощених своїми руками, екологічно чистих яблук.
19 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

15 жовтня у приміщенні Сумської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» відбулася прес-конференція на тему «Чому влада заблокувала ініціативу УДАРу щодо скасування VIP-пенсій для чиновників».
19 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

12 жовтня в черговий раз відбулася благодійна акція «Крапля милосердя», ініційована Сумською обласною організацією політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

12 жовтня відбулася зустріч голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана та партійців з мешканцями будинку №10 по проспекту імені Михайла Лушпи та будинку №15 по вулиці Дем’яна Коротченка.
15 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

10 жовтня голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман та його заступник Олександр Сугоняко взяли участь у круглому столі на тему «Прозорість роботи КП «Сумижитло».
11 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Восьмого жовтня активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» посадили більше 40 саджанців декоративних дерев у дворі будинків №10 та №12 по вулиці Дем’яна Коротченка. 

Активісти Шосткинської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» привітали вчителів ЗОШ №4 з професіональним святом.

Тростянецькі активісти партії "УДАР Віталія Кличка" працюють не лише під час виборчої кампанії, а протягом всього часу, подаючи гарний приклад ін­шим політичним силам. Особливо це важливо, коли йдеться про виховання підростаючого покоління гармонійно освіченими людьми.  

12 жовтня відбудеться благодійна акція зі здачі крові "Крапля милосердя".

У Сумах відкрито громадську приймальню народного депутата України Марії Миколаївни Іонової.

26 вересня Сергій Лихман, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», взяв участь у круглому столі на тему «Розрахунок і затвердження тарифів КП «Сумижитло» та підготовка м.Суми до опалювального сезону».
26 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Сумська обласна та міська організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлюють щиру подяку усім активістам будинку №55, які допомагали у будівництві дитячого майданчика та благоустрої двору.
19 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Активісти Шосткинського УДАРу вивезли сміття, яке міські інстанції ігнорували вже вісім років.
19 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішили не чекати, поки міська влада зверне увагу на дітей Курського мікрорайону і побудували дитячий майданчик у дворі будинку №55 по вулиці Ковпака самостійно. 14 вересня відбулося урочисте відкриття майданчику: дитяче свято, музикальні конкурси, солодкий стіл.
16 Вересня 2013 +Коментар | подобається

10 вересня у рамках програми «Місто не може – УДАР допоможе», активісти Сумського УДАРу вивезли купу гілок з двору будинків №14,16,18 по вулиці Харківській. 
10 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Незвичайна та позитивна акція пройшла 8-9 вересня на майдані у центрі міста Шостка. Активісти Шосткинської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» пропонували перехожим обміняти цигарку на шоколадну цукерку.
10 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Восьмого вересня голова Сумської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман зустрівся з жителями будинків №14, 16, 18 по вулиці Харківській.
9 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Дощ та непогода не зіпсували День міста Суми – сумські УДАРівці провели святкову акцію, щоправда на день пізніше, 8го вересня.   «УДАРні побажання» - це великий стенд, який активісти партії встановили у самому центрі міста, на вулиці Соборній біля Спасо-Преображенського собору. Біля стенду сумчан вітали УДАРівці, запрошували залишити свої побажання, давали спеціальні святкові наклейки «Я люблю Суми», прапорці та газети.
9 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Одним з головних пріоритетів тростянецького «УДАРу» є турбота про ветеранів. Для цього підтримують постійний зв'язок з ними. Партійці це підтверджують конкретними справами, використовуючи різні приводи. Так, нещодавно завітали до інваліда війни Миколи Федоровича Шевченка, аби привітати його з днем народження та 70-річчям визволення України.
9 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Шановні сумчани та гості міста! Сьогодні усі ми святкуємо день визволення Сум, День міста, в якому ми живемо. Сумська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вітає усіх жителів нашого міста з цим святом!
7 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Дорогі сумчани! Сумська міська організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" вітає сумчан з Днем міста!
7 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Активісти Сумської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" розповсюджують газету "УДАР" по місту Суми.
7 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з ГО «Сила волі» вирішили не чекати, поки міська влада зверне увагу на дітей Курського мікрорайону і розпочали будувати дитячий майданчик самостійно в рамках проекту "Місто не може - УДАР допоможе".
3 Вересня 2013 +Коментар | подобається

На День Незалежності України в Кролевці вже вдруге відбувся  парад вишиванок.
30 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Нещодавно закінчилася відкрита першість міста Лебедин з футболу. Команда «УДАР» зайняла в цьому чемпіонаті третє місце. 
27 Серпня 2013 +Коментар | подобається

На честь Дня Незалежності України Сумська обласна та міська організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували свято для маленьких сумчан. 
25 Серпня 2013 +Коментар | подобається

На честь Дня незалежності України Сумській "УДАР Віталія Кличка" організовує свято для маленьких сумчан.   Початок 24 серпня о 17-00 на вулиці Соборній (біля пам”ятника гусару)
21 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Конотопські УДАРівці стали на захист інтересів жителів міста, які вже давно скаржаться на сміттєзвалище. 
20 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Шосткинські активісти ПП «УДАР Віталія Кличка» провели акцію з метою привернути увагу влади до поганого стану доріг у місті - обмалювали усі ями на дорогах у м.Шостка.
13 Серпня 2013 +Коментар | подобається

13 серпня відбулася прес-конференція на тему «Проблемні питання сесії Сумської обласної ради 16 серпня».
13 Серпня 2013 +Коментар | подобається

10 серпня Конотопська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  провела соціальну акцію: «Ні сміттєзвалищу у місті!»
13 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Сумський УДАР в рамках проекту "Місто не може - УДАР допоможе" побудував п’ятий дитячий майданчик у дворі будинків № 22, 24, 26, 28 по вулиці Харківській.

Вже другу неділю йде підготовка до акції по благоустрою двору в рамках проекту "Місто не може - УДАР допоможе". 

17 липня народний депутат України Марія Іонова організувала прийом громадян у громадській приймальні Сумського «УДАРу».

Куратор Сумської області від партії "УДАР", народний депутат Марія Іонова разом з членами обласного осередку партії відвідали Сумський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер у селі Степанівка. 

17 липня у рамках свого перебування на Сумщині народний депутат України від партії «УДАР Віталія Кличка», член Комітету з питань охорони здоров’я Марія Іонова відвідала гематологічне відділення Сумської обласної дитячої  клінічної лікарні. 

17 липня у рамках свого перебування на Сумщині народний депутат України Марія Іонова відвідала гематологічне відділення Сумської обласної клінічної лікарні, зустрілася з заступником начальника управління охорони здоров’я Сумської ОДА та взяла участь у круглому столі на тему «Стан медичної галузі у Сумській області».

Після довгої та запеклої боротьби активістів Сумського «УДАРу» міські автоперевізники офіційно спростували інформацію про те, що вони самовільно підвищать вартість проїзду у маршрутках. Про це заявив голова Сумської спілки автоперевізників Олександр Запорожець на прес-конференції в «RegionNews» 15 липня.

Задля того, щоб не допустити обрання в депутати Сумської міської ради Олександра Байдака, члени Сумської територіальної виборчої комісії  під час засідання 11 липня пішли на грубе правопорушення – крадіжку документа.

У Лебедині проводиться першість міста з футболу, де беруть участь 8 команд. У чемпіонаті бере участь і команда «УДАР», якій допомагає Лебединська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

6 червня сумські УДАРівці вже втретє провели донорську акцію зі здачі крові та плазми «Крапля милосердя».

Активісти сумського «УДАРу» розгорнули серйозну інформаційну кампанію проти підвищення цін на проїзд у маршрутках. Як виявилося, багато сумчан не знають про прийдешній проїзд по 3 гривні. Тому 5 та 6 липня активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюджували по місту листівки, що інформують жителів міста про те, хто і навіщо невмотивовано підвищує вартість проїзду.

29 червня за ініціативи Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та СГО «Сила волі» відбулося свято «День молоді» Курського мікрорайону.

Що треба для того, аби життя ставало кращим? Рецепт простий: треба перестати говорити, посилатися на труднощі чи нестачу часу, а взяти і зробити добру справу. Саме так і чинить Тростянецька районна організація партії "УДАР Віталія Кличка", яка поступово множить свої добрі справи. Нещодавно цей список поповнився ще одним корисним для багатьох людей ділом.

25 червня відбувся круглий стіл щодо обговорення проблемної ситуації, яка склалася навколо ПАТ «СМНВТ ім. М.В. Фрунзе». 
27 Червня 2013 +Коментар | подобається

21-23 червня Сумська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організувала байдарковий сплав для своїх активістів.
26 Червня 2013 +Коментар | подобається

23 червня у День Святої Трійці сумські УДАРівці провели соціальну акцію проти паління під назвою «Обміняй цигарку на свічку».
26 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сергей Лыхман, руководите­­ль Сумской областной организаци­­и партии «Удар» считает, что самое главное в сложившейся ситуации — не допустить развала предприятия и сохранить все рабочие места.
26 Червня 2013 +Коментар | подобається

19 червня активісти Сумського «УДАРу» разом із Сумською громадською організацією «Сила волі» побудували на Курському мікрорайоні у дворі по вулиці Ковпака 55 дитячий майданчик із повалених під час грози дерев.
24 Червня 2013 +Коментар | подобається

Сумські УДАРівці завжди намагаються проводити не поодинокі акції, а ті, що періодично повторюються і тим самим приносять більше ефекту.  
19 Червня 2013 +Коментар | подобається

8 червня за ініціативи Сумського УДАРу пройшов круглий стол, на якому обговорювалося підвищення цін на проїзд у маршрутках.
10 Червня 2013 +Коментар | подобається

Інваліди потребують особливої уваги від суспільства. Цю прописну істину політики та можновладці часто використовують для власного піару, виголошуючи з високих трибун своє прагнення допомагати знедоленим. Та, коли слова потрібно доводити ділом, часом куди й дівається їхнє красномовство. І допомога приходить не від тих, хто обіцяє, а від тих, хто робить. 

Не всім дітям щастить святкувати Всесвітній день захисту дитини на атракціонах у парці чи за іншими розвагами. Хворі дітки зустрічали це свято у онкологічному відділенні Сумської обласної лікарні.

У суботу 1 червня Сумські УДАРівці провели акцію, метою якої було виявити громадську думку щодо підвищення цін на проїзд у маршрутках.

25 травня Сумські УДАРівці вдруге взяли участь у велопробігу по вулицям міста Суми.

  29 травня Сумські УДАРівці вдруге провели донорську акцію зі здачі крові. На цей раз у акції взяли участь більше 50 активістів УДАРу.  

Шосткинські УДАРівці підтримали всеобласну акцію "крапля милосердя".

Акція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" з вимогою повернути  громаді міста Ромни з приватної власності в комунальне майно міськводоканал. 

Школярі Роменської ЗОШ №10 отримали сучасний спортивний майданчик від Фонду Братів Кличків!

  Конотопська міська та конотопська районна організація ПП «Удар Віталія Кличка» провела донорську акцію по здачі крові для хворих діток, присвячену Міжнародному дню захисту дітей.  

25 травня активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували зустріч своїх партійців та прихильників.
29 Травня 2013 +Коментар | подобається

Після грози та сильного вітру на вулицях міста лежало багато повалених дерев ,які заважали людям та транспорту. Активісти Сумського УДАРу не розгубилися і придумали оригінальний план покращити благоустрій міста.
27 Травня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбулася загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

Завершила свою ходу на Тростянеччині благодійна акція "Серце до серця". Підтримана Тростянецькою районною організацією партії "УДАР Віталія Кличка", вона об`єднала чимало благодійників і волонтерів, які протягом чотирьох тижнів збирали пожертвування від мешканців міста на лікування дітей з вадами слуху.
19 Травня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбудеться загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
16 Травня 2013 +Коментар | подобається

  Інтерв’ю з головою Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка».  
15 Травня 2013 +Коментар | подобається

Мені часто ставлять запитання і ті, хто голосував за мене на парламентських виборах і ті, хто голосував за іншого і вже встигли  розчаруватись, бо інший зразу ж зрадив їх: „ –А які ж підсумки  цих парламентських виборів?  Що ж  змінилось  в Країні або що буде мінятись, на що сподіватись?»  Складні питання, на які важко дати конкретні відповіді. Спробую відповісти  щиро, хоч правда не завжди подобається людям: часом нам хочеться помилятися і  вірити в нездійснене.  
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

  11 травня в приміщенні Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» відбулася зустріч з Олександром Шапоренко – легендарним спортсменом та почесним громадянином міста Суми.  
13 Травня 2013 +Коментар | подобається

Поздоровляємо усіх з Днем Перемоги! Вклоняємося Вічному вогню,Вклоняємось доземно всім солдатам,Що міряли дороги крізь війну,Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.

Сергій Лихман та активісти Сумського УДАРу вітають усіх зі святом Світлого Воскресіння Христового! Нехай це свято принесе любов та добробут до кожної оселі! Зі святом!

Взявши курс на покращення добробуту та підтримання здорового способу життя у сільського населення, активісти Тростянецької районної організації політичної партії "УДАР" вже побували з благодійною допомогою не лише в багатьох закладах міста, а й в населених пунктах району. 

  Першого травня сумські УДАРівці взяли участь у проведенні «Велодня». Активісти УДАРу на чолі з головою Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Сергієм Лихманом та головою Сумської міської організації політичної партії «УДАР» Дмитром Лантушенко зустрілися з велосипедистами міста біля Альтанки та вирушили за завчасно домовленим маршрутом.  

24 квітня активісти Сумського УДАРу прийшли на сесію міської ради, де повинно було розглядатися питання про дострокову пролонгацію договору оренди Сумської ТЕЦ.
30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У цьому році координаторамі акціїї Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" у Шостці стали УДАРівці.
29 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

27 квітня у Сумах відбувся мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!». В акції взяло участь близько 8 тисяч людей.
29 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

30 квітня відбудеться вже традиційна для УДАРівців донорська акція зі здачі крові "Крапля милосердя". Запрошуємо усіх взяти участь у цій добрій справі. Заявки на участь приймаються до 26 квітня. Детальна інформація за телефоном: (095) 82 72 363
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

До акції «УДАРне прибирання – 2013» долучилися активісти не лише міста Суми, а й Сумської області.
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Тростянецький «УДАР» став координатором проведення в районі благодійної акції "Серце до серця", цьогорічна місія якої - збір грошей на придбання медичного обладнання для дітей з проблемами органів слуху. 
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Вже стало традицією для районної організації партії «УДАР» Віталія Кличка» завозити у міські та сільські ди­тячі садочки, школи, благодійні структури вирощені власними руками овочі та фрукти.   
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  У суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля активісти Сумського «УДАРу» провели акцію «УДАРне прибирання – 2013».  
20 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

20 квітня у Всеукраїнський День довкілля «УДАР» розпочинає довготривалу екологічну кампанію «Батарейку на переробку».
18 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У суботу 20 квітня до Всеукраїнського Дня довкілля активісти Сумського «УДАРу» проведуть акцію «УДАРне прибирання – 2013».
18 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  Активісти Сумського «УДАРу» та небайдужі численні  автомобілісти пообводили білим кольором ями на дорогах міста Суми та написали поряд звернення до міського голови.  
18 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  12 квітня відбулася прес-конференція на тему «Ризики та загрози пролонгації договору «Сумитеплоенерго» на міську ТЕЦ».  
12 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     Люджанська сільська школа відсьогодні не лише до кінця навчального року, а й на період літнього оздоровчого пришкільного табору повністю забезпечена картоплею. А ще діти матимуть можливість посмакувати екологічно чистими яблуками і зарядити свій організм додатковою порцією вітамінів.  
11 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  9 квітня за ініціативи молодіжних організацій політичних партій «УДАР», «Фронт Змін», «Народний Рух України» та громадських організацій в приміщенні ГО Бюро аналізу політики відбувся круглий стіл на тему «Вища освіта в Україні: сьогодні і завтра».  
11 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  7го квітня у Києві відбувся мітинг в рамках акції «Вставай, Україно!». В акції протесту взяли участь 230 активістів Сумського «УДАРу» на чолі з головою Сумської обласної організації «УДАРу» Сергієм Лихманом.  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     У неділю,  7 квітня в Києві відбудеться акція "Вставай, Україна!", у якій візьмуть участь всі троє лідерів опозиційних сил: Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок і Віталій Кличко.    До заходу долучаються і активісти Сумського "УДАРу".      
6 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

4 квітня активісти Сумського «УДАРу» разом з іншими опозиціонерами та представниками громадськості зібралися на мітинг біля Сумської облдержадміністрації.
5 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  1 квітня в приміщенні Сумського прес-клубу учасники руху ЧЕСНО розповіли журналістам, представникам політичних сил та громадськості, як працювали перші 100 днів у Верховній Раді народні депутати.  
3 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     1 квітня в приміщенні Сумського прес-клубу учасники руху ЧЕСНО розповіли сумським журналістам, представникам політичних сил та громадськості, як працювали перші 100 днів у Верховній Раді шість народних депутатів,  які були обрані по округах Сумської області. За результатами перевірки ЧЕСНО назвав цих мажоритарників найбільш недоступними та закритими для виборців.  
2 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     Активісти Тростянецької районної організації партії  політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» продовжують звертати на себе увагу своїми добрими справами. Після серії благодійних пожертвувань дитячим садкам і товариству Червоного Хреста, партійці допомогли одній з місцевих шкіл.  
1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

   23 березня за ініціативи обласної організації політичної партії "УДАР" Віталія Кличка" проведено мітинг з приводу закриття дільничної лікарні у селі Велика Сироватка.
1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Спільними зусиллями відкрита громадська приймальня Конотопської міської та Конотопської районної організацій ПП "УДАР Віталія Кличка". Громадська приймальня працює : понеділок,вівторок з 11.00-14.00,середа, четвер, п'ятниця з 09.00 - до 12.00 год.,  м.Конотоп вул.Генер.Тхора     61-А . За консультацією юриста або з інших питань (приміром, щодо комунальних проблем) конотопці можуть звернутатися завжди.
1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  29 та 30 березня в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду відбулося судове засідання за позовом опозиційних кандидатів в депутати на проміжних виборах до Сумської обласної ради по округу №40 (Ковпаківський район м. Суми) Сергія Лихмана ( ПП «УДАР») та по округу №14 (Конотопський район) Сергія Бутенко (Народний Рух України) до Сумської обласної державної адміністрації з вимогою профінансувати проміжні вибори до Сумської обласної ради, що призначено на 14 квітня 2013 року.   
30 Березеня 2013 +Коментар | подобається

 «В нашому місті залишилися не дороги, а одні напрямки, і ситуація насправді досягнула своєї критичної межі. Проїзд по місту перетворився на подолання аварійно-психологічної смуги з перешкодами. На сьогоднішній день не залишилося майже жодної вулиці, по якій можна проїхати без складних маневрів і особливих навичок водіння», - затвердив голова Шосткінської ПП «УДАР Віталія Кличка» О.В.Романовський
29 Березеня 2013 +Коментар | подобається

     21 березня відбулася прес-конференція з нагоди висунення Сумською обласною організацією ПП «УДАР» Віталія Кличка» власного кандидата у депутати обласної ради на проміжних виборах по округу № 40 ( Ковпаківський район м. Суми).  
21 Березеня 2013 +Коментар | подобається

     16 березня у ДК Фрунзе відбувся сьомий щорічний звіт мера міста перед жителями. Геннадій Мінаєв, як завжди, радував сумчан грубістю та неадекватністю. Своїм опонентам порадив відправити себе у відставку, а краще одразу зробити президентом. На запитання відповідати не хотів, деякі з них просто ігнорував, а одного чоловіка з залу назвав «дебілом» та «розумово відсталим».  
19 Березеня 2013 +Коментар | подобається

     6 березня 2013 року за ініціативи ПП "УДАР" Віталія Кличка" та ВО "Свобода" в Сумській області відбувся круглий стіл на тему: "Економічні провали "проФФесіоналів". На захід для висловлення альтернативної думки запросили і представників Партії регіонів, які традиційно відмовилися від участі. Так само круглий стіл проігнорувала й обласна державна телерадіокомпанія (Регіональне телебачення Сумщини).  
18 Березеня 2013 +Коментар | подобається

   У неділю 17-го березня активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» привітали жителів міста з Масляною.
17 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  9 березня активісти Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» зібралися на мітинг на честь виповнення 199 років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.  
12 Березеня 2013 +Коментар | подобається

     Діти потребують нашої турботи та уваги не лише напередодні великих свят, а й у будні. А особливі діти – тим більше. Це розуміють сумські УДАРівці, тому 1го березня голова Сумської обласної організації ПП «УДАР» Віталія Кличка» Сергій Лихман та кілька активістів знову завітали до онкологічного відділення Сумської дитячої лікарні.  
4 Березеня 2013 +Коментар | подобається

1 березня в приміщенні ГО «Бюро аналізу політики» відбулася прес-конференція, присвячена спробам обласної влади зірвати проведення проміжних виборів депутатів до Сумської обласної ради по 14-му округу (Конотопський район Сумської області) та 40-му округу (Ковпаківський район м. Суми).  
1 Березеня 2013 +Коментар | подобається

      23 лютого відбулися збори Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка», на яких було обрано голову Сумської міської організації ПП «УДАР» Віталія Кличка», першого заступника голови, членів Ради, членів Ревізійної комісії та голову Сумської районної огранізації і органи її управління.   
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

     26 лютого в приміщенні Сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» відбулася прес-конференція на тему «Три роки «покращення» Президента Януковича і Партії Регіонів. Куди рухається Україна?».  
26 Лютого 2013 +Коментар | подобається

21 лютого в приміщенні сумської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» відбулася прес-конференція, присвячена блокуванню трибуни у Верховній Раді та подальшим крокам «УДАРу».
22 Лютого 2013 +Коментар | подобається

19 лютого сумські активісти політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» організували справжнє свято для діточок із онкологічного відділення Сумської дитячої лікарні
21 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Як політична партія «УДАР» боротиметься з беззаконням у законодавчому органі держави, говорили на прес-конференції у обласному прес-клубі 17 січня. Керівники обласної організації розповіли про план дій партії для наведення ладу у Верховній Раді України. «Партія «УДАР» прийшла до Верховної Ради, щоб виконати свою програму і добитися змін у країні», - сказав голова обласної організації партії «УДАР» Сергій Лихман.
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  Найщиріші вітання студентству у м.Суми з днем закоханих 14 лютого дарували активісти партії «УДАР» Віталія Кличка».  Ідея акції полягала в оригінальному привітанні. «Студенти нашого міста  завжди  відзначалися  своєю активністю  і креативом», – діляться представники «Молодіжного крила» нашої партії.   
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

Основним завданням громадської приймальні є прийняття, реєстрація, розгляд звернень фізичних та юридичних осіб до політичної партії «УДАР», інформування заявників про результати розгляду, надання консультативної, а в окремих випадках правової допомоги заявникам. «Ми вислухаємо кожного і будемо намагатися максимально допомогти», - зазначив Сергій Лихман, 
18 Лютого 2013 +Коментар | подобається

  22 січня 2013 року у м. Суми відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності України. У ньому взяли участь лідери партії «УДАР» та представники інших партійних організацій. Будучи послідовними щодо своїх принципів робити конкретні справи на користь своїх громадян, ударівці оголосили про початок благодійної акції, до якої прагнуть залучити якомога більше волонтерів.    

     Напередодні Нового року керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області  Сергій Лихман разом із «УДАРівцями» завітали до онкологічного відділення Сумської дитячої лікарні, щоб подарувати іграшки і солодощі маленьким пацієнтам. Партійці мають намір усіляко допомагати лікарняним закладам, де перебувають на лікуванні діти зі страшним діагнозом «онкологія».      
15 Лютого 2013 +Коментар | подобається

       Чимало соціально-активних та просто небайдужих людей прийняли участь в акції „Капля милосердя", яка була проведена 25 січня у місті Суми за ініціативою обласного осередку політичної партії „УДАР Віталія Кличка". Приємно, що й інші політичні партії демократичного табору та обласні громадські організації не залишились осторонь.    

Вважаємо за необхідне проінформувати вас про  те, що в суботу, 15 грудня, на базі Сумського  Державного Університету були проведені  збори Сумської обласної партійної  організації політичної партії „УДАР” Віталія Кличка, в яких прийняло участь 280 партійців та почесних гостей.
20 Грудня 2012 +Коментар | подобається

        Керівництво обласного виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» вітає Об’єднану опозицію в Сумській області з перемогою їхніх кандидатів-мажоритарщиків на нинішніх парламентських виборах. Це є спільна перемога демократичних сил на чолі з партією «УДАР», яка зняла своїх кандидатів в нардепи заради перемоги над нинішнім владним режимом.
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         За ініціативи чинної влади напередодні виборів в школах області стартував проект щодо написання творів «Я пишаюся тобою, Нова Сумщина!». При цьому дітей змушували описувати заслуги нинішньої влади та особисто голови облдержадміністрації Юрія Чмиря.
30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Як і очікувалося, новації влади щодо обладнання виборчих дільниць камерами не виправдовують себе.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Прикриваючись громадською організацією «Молоді регіони», провладна партія збирається проводити агітацію і в день виборів, що є порушенням чинного законодавства.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Про це йшлося 22 жовтня у ході прес-конференції губернатора.  Нагадаємо: школярі писали твори і роздуми на тему програми «Нова Сумщина-2015», розробленої під керівництвом пана Чмиря.
28 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Урочисте відкриття театру ім. Щепкіна провладна Партія регіонів планує на 24 жовтня, хоча роботи до цього часу не будуть завершені.
23 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Через кризу у Європі українські заробітчани почали масово втрачати роботу, проте додому повертатись не поспішають, оскільки безробіття за кордоном переживати значно легше, ніж в Україні, де чиновники обдирають людей, як липку.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Як зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області, за тиждень до виборів проти партії «УДАР» розгорнулася особливо брудна і цинічна кампанія.
22 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

Шановні колеги!             Вважаємо за необхідне донести до вашого відома, що, як повідомив Юрій Тищук (довірена особа кандидата в народні депутати від Політичної партії «УДАР» Олександа Сугоняко) сьогодні, 20 жовтня, на території 158 виборчого округу під виглядом соціологічного опитування проводиться антиагітація проти кандидата від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко.
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Таку ж «залізну логіку» можна почути з вуст панів Януковича та Азарова. А, якщо спробувати глянути на цю проблему під іншим кутом?
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

        Половину усіх безробітних в обласному центрі складають молоді люди у віці до 35 років, а дві третини – жінки.
20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

            Повідомляємо вам, що Об’єднана опозиція «Батьківщина» грубо порушує домовленості з політичною партією «УДАР» Віталія Кличка, щодо підтримки єдиних кандидатів.
19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Згідно з даними соцопитування, презентованими в обласному центрі, опозиційні партії є найпопулярнішими.
17 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

           В останні дні в ефірі проводового радіо з’явився рекламний ролик Партії Регіонів, в якому чоловік середнього віку розповідає, чому не варто голосувати за боксера Віталія Кличка і, що він такий самий член «бездарної помаранчевої команди і об’єднається з ними в парламенті».  
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Незважаючи на 15 жовтня на календарі, обіцяне Партією регіонів тепло так і не прийшло в кожну домівку обласного центру.
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

           Про це зазначив кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №158 Олександр Сугоняко.  
15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

          Проблема чорного піару напередодні виборів стає все більш і більш актуальною. Залишається два тижня до 28 жовтня і політики все активніше поливають один одного брудом.  
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

           «Через нестабільну ситуацію в країні та безробіття Сумщина продовжує активно постачати робочу силу до Європейського Союзу та інших країн світу», – зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.  
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Після того, як громадський рух «Чесно» оприлюднив свої спостереження за ходом виборчої кампанії на Сумщині, сумські регіонали піддали сумнівам чесність роботи руху «Чесно».  
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

          У Сумах розв’язався новий скандал – школярів змушують славити Партію регіонів та ініціативи Юрія Чмиря. Діти різного віку пишуть твори та аудіювання на тему «Я пишаюся новою Сумщиною».   
12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

        Такого ажіотажу Суми ще не бачили – на зустріч з Віталієм Кличком на центральну площу міста за різними підрахунками зібралось від 8 до 11 тисяч мешканців. У місті не можуть пригадати, щоб комусь іншому вдалося згуртувати таку кількість людей на площі.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         «УДАР» вийшов на другий рядок рейтингу симпатій людей, поступаючись лише провладній Партії регіонів», – повідомив лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко під час перебування на Сумщині.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Протягом 9-10 жовтня прихильники Політичної партії «УДАР» зустрічали Віталія Кличка на Сумщині. В Конотопі, Ромнах, Сумах та Охтирці зібралися як ті, хто знає його як спортсмена, так і ті, хто сподівається на його політичну волю.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         На переконання кандидата в народні депутати по округу №159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Миколи Буряка, символічно, що вибори 28 жовтня відбудуться у День визволення України від фашистських окупантів.

        9-10 жовтня з робочим візитом на Сумщині буде перебувати лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.

         До парламентських виборів, які пройдуть 28 жовтня, залишилося менше місяця, а всі форми агітації вже давно перевершили себе, зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

          Які проблеми турбують сумчан? Непрацюючі ліфти, недостатня кількість соціального транспорту, незадовільний стан доріг. Про це пишуть місцеві ЗМІ та згадують політики (на жаль, лише перед виборами).  

           «У найближчий час з української фальшивої політики відійдуть кілька політичних сил, які останні два роки окупували Україну. Рубіконом у цьому сенсі будуть вибори – парламентські-2012 та президентські-2015 року – це роки національного становлення», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександр Сугоняко.  

         За оцінкою Європейської бізнес асоціації бізнес-клімат України та умови ведення бізнесу у поточному році впали до найнижчого за останні чотири роки рівня. Це найнижчий показник за всю історію дослідження – з 2008 року.

        Згідно з останнім рейтингом областей на інформаційно-аналітичному порталі «Коментарі», Сумщина опинилася в першій трійці регіонів з найбільшими боргами з заробітної плати.

          Передвиборча кампанія у розпалі. Тисячі людей задіяні у цьому процесі. Хтось працює за гроші, когось у примусовому порядку змушують підтримувати певну політичну силу, хтось очікує отримати якісь дивіденди після виборів. Та є те, що не купиш ні за які гроші – люди, які дійсно вірять  у краще майбутнє, вірять сильним людям, які довели свою спроможність підтверджувати справами те, що вони обіцяють.   

           «Цьогорічна виборча кампанія до Верховної Ради є однією з найбрудніших за всю історію незалежності України. У боротьбі за місце під куполом парламенту кандидати в народні депутати, чий рейтинг нижчий за представників від «УДАРу», починають вдаватися до різноманітних методів чорного піару і технологій, спрямованих на дискредитацію наших кандидатів», – зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.  

          27 вересня кандидат в народні депутати по 157 мажоритарному округу від партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Чайченко зустрівся з колективом Екологічного центру, що знаходиться по вулиці Харьківській.  

         «Доки влада використовує брудні технології, поширюючи брехливий компромат на Політичну партію «УДАР» та її лідера Віталія Кличка, в Україні продовжує зростати безробіття», – зазначив кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №161 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Лисенко. 

         «З наближенням виборів влада щотижня робить новий крок до мобілізації всього адмінресурсу», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 157 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Чайченко.

          Щотижня влада робить принаймні один новий крок до збільшення масштабів фальсифікації виборів. Так, влада поширила на дільничні комісії, у яких і буде відбуватися процес голосування та підрахунку голосів виборців, ті ж принципи формування персонального складу, які в окружних уже призвели до встановлення повного контролю над ними з боку влади. Потім, аби полегшити контрольованим владою членам виборчих комісій фальсифікації, ЦВК ухвалило рішення про відеоспостереження у режимі он-лайн трансляції лише під час голосування, коли вони не зможуть нічого зафіксувати.   

           Про це четвертий номер виборчого списку партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан зазначила під час спілкування з підприємцями малого та середнього бізнесу на Сумщині.  

          «Лише політична партія «УДАР Віталія Кличка» взяла напрацювання підприємців в економічну частину своєї передвиборчої програми», – зазначила під час спілкування з підприємцями четвертий номер виборчого списку партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан.  

          Сумщину відвідала кандидат в народні депутати, четвертий номер у списку Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан.          У рамках робочого візиту кандидат в нардепи зустрілася з підприємцями Сум та Охтирки, поспілкувалася з активістами та прихильниками «УДАРу».  
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Сумський окружний адміністративний суд не задовольнив позов Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» до Партії регіонів про порушення передвиборної агітації.
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Про реальні проблеми, що турбують українців, не дізнаєшся, сидячи в кабінеті. Необхідно зустрічатися з людьми, при чому не лише з жителями міст, а й невеличких сел.         Кандидат від партії «УДАР» Віталія Кличка» по мажоритарному округу №162 Андрій Шушман майже кожного дня зустрічається з виборцями. Розповімо вам про кілька таких зустрічі.
29 Вересня 2012 +Коментар | подобається

          Кандидат у народні депутати від політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №162 Андрій Шушман майже кожного дня проводить зустрічі з мешканцями свого округу, спілкується з людьми і вже зараз намагається допомогти конкретними справами.  
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         «Розповсюджуючи неправдиву інформацію, Партія регіонів намагається «протягнути» своїх кандидатів по мажоритарних округах до Верховної ради», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Проти кандидата в народні депутати від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко застосовують брудні технології.          По території одномандатного мажоритарного округу №158 розповсюджуються листівки із сумнівним, агресивним та не відповідаючим дійсності змістом.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

          Керівники громадських організацій Сумщини ухвалили резолюцію щодо підтримки на виборах кандидата в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Кандидат по мажоритарному округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман є інвестором та виконавцем міської програми реконструкції та розбудови зупинок громадського транспорту у м. Охтирка на 2011-2015 роки, у рамках якої на сьогоднішній день побудовано вже шість зупинок громадського транспорту. 
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        «Діючи за принципом «після нас – хоч потоп», головним своїм завданням влада визначила будь-якою ціною залишитися керувати країною і після парламентських виборів. З цією метою почався наступ на українського виборця з двох фронтів – соціального та гуманітарного», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Микола Буряк.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         Цієї осені перед кожним з українців постане нелегке завдання – обрати шлях по якому рухатися нашій країні найближчі роки. Ні для кого не секрет, що свідомі українці вже давно зробили свій вибір за незалежну, сильну та заможну Україну рівних можливостей з європейськими стандартами життя.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           Кандидати в народні депутати по 157 і 158 мажоритарних виборчих округах Олег Чайченко та Олександр Сугуняко зустрілися з громадою товариства «Просвіта».  
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        На сумських підприємствах продовжують зростати борги з зарплатні. Кожен місяць борги з зарплати сумських підприємств, що знаходяться у стадії банкрутства, збільшуються на 2,5 мільйони гривень.
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        «Використовуючи адмінресурс, Партія регіонів намагається «протягнути» своїх кандидатів по мажоритарних округах до Верховної ради», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           За словами кандидата в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Миколи Буряка, головна проблема України – це те, що нею продовжують керувати люди, які дбають лише про власні статки, а не про покращення життя пересічних громадян. Як результат, 80% українців живуть за межею бідності і лише 19% – відносяться до середнього класу, переконаний кандидат в нардепи.  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

          22 вересня у селі Сад Сумського району пройшла  масштабна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина – 2012».  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        На Сумщині все добре та ось тільки на зарплату бюджетникам бракує коштів. Це може призвести до виникнення боргів по зарплаті вже у вересні-жовтні. Про це йшлося під час чергового засідання Сумської обласної ради.  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  «Сьогодні офіційні дані про безробіття не відображають справжню ситуацію на Конотопщині. Більшість людей змушені виїжджати до Києва чи шукати хоча б якусь роботу в Конотопі аби прогодувати свої родини», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           «Протягом останніх років чинна влада намагалася перетворити Сумщину на «біло-синій» регіон та наразі Партія регіонів розуміє, що Сумська область стає одним з важливих центрів опозиційного руху», – переконаний керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           «Сьогодні через недолугість законодавства люди окрім конституційного права на участь у волевиявленні не мають хоча б найменшого впливу на перебіг справ в державі», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           Сьогодні на Сумщині, як і в цілому по Україні лютує циклон «регіоналівських» реформ, головна мета яких зекономити та привласнити бюджетні кошти, переконаний кандидат в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександр Сугоняко.  
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           «Брати Кличко як ніхто інший переймається проблемами, які існують у спорті. Українські спортсмени реальними справами підтримують масовий спорт в Україні та зокрема, на Сумщині», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман.   
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         Питання наповнення місцевого самоврядування в Україні реальним змістом уже давно перезріло. Наразі те, що роблять у цій царині, швидше нагадує імітацію бурхливої діяльності радянського зразка, розповів кандидат в народні депутати по округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман.
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         Після прес-конференції екс-керівника Сумської обласної організації Політичної партії «УДАР» Ігоря Тесленка на одному з інтернет-сайтів з’явилася неправдива інформація щодо Віталія Кличка
20 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         В історії людства лише одному чемпіонові світу зі спільноти боксерів та кікбоксерів удавалося перемогти ще й на виборах мера міста. Такої честі удостоївся Алексіс Аргуельо, якому мешканці Манагуа в 2008-му довірили керувати столицею Нікарагуа. Майже в цей час міг очолити Київраду  Віталій Кличко, проте завдяки «брудним технологіям» його обійшов одіозний Льоня–Космос.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Реальні проблеми, що турбують людей, можна узнати лише поспілкувавшись з ними, розібравшись в їхніх побажаннях та претензіях. Олег Рябченко, кандидат у народні депутати по 160 мажоритарному округу, поставив собі надзадачу – зустрітися з якомога більшою кількістю виборців, щоб уявляти собі справжній стан речей у Конотопському та Шосткинському районах.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           Як розповів кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», другий рік поспіль влада рапортує про боротьбу корупції в Україні, але з року в рік ми бачимо, що обіцянки аніскільки не виконуються, і рівень корупції зростає.  
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У передвиборчій гонці політики вже давно готові піти на все. Так, у Сумах в палатках «Україна – вперед!» роздають агітматеріали під назвою «Н.Королевська: Шевченко і Кличко створили бренд України в світі».
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Наприкінці минулого тижня представники партії «УДАР» Віталія Кличка» зустрілися з колективом Сумського благодійного центру «Чесед Хаїм».  Поважне представництво «ударвців» викликало чималий інтерес серед єврейської громади, яка підкреслила важливість подібних зустрічей та повагу керівництва «УДАРу» до національних меншин.  
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Ситуации, когда оппоненты намеренно повреждают биллборды оппозиционных партий, уже никого не удивляют.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  15 сентября жители Ромен отмечали день освобождения родного города от немецко-фашистских оккупантов.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Нанести мощный удар по коррупции сумчан призвали активисты Политической партии «УДАР» Виталия Кличко», ведь именно с первых дней сентября в области стартует Всеукраинская акция «Люстрация власти».    
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           9 сентября активисты Политической партии «УДАР» Виталия Кличко» очистили акваторию реки Псёл в районе Харьковского моста.
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається

12-14 березня у легкоатлетичному  манежі Української академії  банківської справи Національного  банку України за підтримки  Сумської міської організації  ПП «УДАР Віталія Кличка» був  проведений турнір з боксу.  Організатор змагань – суддя  міжнародної категорії Григорій  Левченко подякував керівництво партії за підтримку і цінні подарунки для учасників турніру.
15 Березеня 2012 +Коментар | подобається

5 березня в  офісі Сумської обласної організації  політичної партії «УДАР Віталія  Кличка» відбулася прес-конференція  на тему: «Два роки Януковича  – Азарова: в кого покращилось життя?».
5 Березеня 2012 +Коментар | подобається

У понеділок, 5 березня, о 12.00 у приміщенні Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбудеться прес-конференція за участю голови Сумського УДАРу Ігоря Тесленка, на тему: «Два роки Януковича – Азарова: в кого покращилось життя?».
4 Березеня 2012 +Коментар | подобається