Останні події
20 лютого у Будинку Рад Сумської ОДА відбулося відкриття експозиції, присвяченої пам’яті Революції гідності.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

19 серпня виконком Сумської міської ради прийняв рішення про підвищення вартості проїзду в сумських маршрутках до 3 гривень.  
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Активісти Кролевецької районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» допомагають місту Кролевець з наведенням поряду. 

3 грудня у місті Кролевець  опозиційні сили організували акцію на підтримку євромайдану. Були роздруковані та роздані листівки в яких поінформовано кролевчан, що кожен може підтримати події на майдані особистою присутністю, продуктами харчування, теплим одягом чи матеріально. 

30 жовтня у Сумах відбулася презентація і обговореннядокументального альманаху «Відкритий доступ». Регіонали намагалися зірвати показ фільму, розповсюдили чутки про те, що опозиція нібито намагається захопити офіс Партії регіонів та закидали саме себе яйцями.
4 Листопада 2013 +Коментар | подобається

У середу 30 жовтня о 18:00 в Сумах відбудеться презентація і обговорення документального альманаху «Відкритий доступ».
29 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

На День Незалежності України в Кролевці вже вдруге відбувся  парад вишиванок.
30 Серпня 2013 +Коментар | подобається

8 червня за ініціативи Сумського УДАРу пройшов круглий стол, на якому обговорювалося підвищення цін на проїзд у маршрутках.
10 Червня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбулася загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбудеться загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
16 Травня 2013 +Коментар | подобається

Мені часто ставлять запитання і ті, хто голосував за мене на парламентських виборах і ті, хто голосував за іншого і вже встигли  розчаруватись, бо інший зразу ж зрадив їх: „ –А які ж підсумки  цих парламентських виборів?  Що ж  змінилось  в Країні або що буде мінятись, на що сподіватись?»  Складні питання, на які важко дати конкретні відповіді. Спробую відповісти  щиро, хоч правда не завжди подобається людям: часом нам хочеться помилятися і  вірити в нездійснене.  
14 Травня 2013 +Коментар | подобається

27 квітня у Сумах відбувся мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!». В акції взяло участь близько 8 тисяч людей.
29 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  1 квітня в приміщенні Сумського прес-клубу учасники руху ЧЕСНО розповіли журналістам, представникам політичних сил та громадськості, як працювали перші 100 днів у Верховній Раді народні депутати.  
3 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     6 березня 2013 року за ініціативи ПП "УДАР" Віталія Кличка" та ВО "Свобода" в Сумській області відбувся круглий стіл на тему: "Економічні провали "проФФесіоналів". На захід для висловлення альтернативної думки запросили і представників Партії регіонів, які традиційно відмовилися від участі. Так само круглий стіл проігнорувала й обласна державна телерадіокомпанія (Регіональне телебачення Сумщини).  
18 Березеня 2013 +Коментар | подобається