Останні події
Ми створюємо об'єднану політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за ефективні реформи, за реальні зміни і перспективи нашої держави. Про це заявив лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на з’їзді партій "УДАР" та "Солідарність".
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

29 листопада у Києві відбувся ІІ форум депутатів всіх рівнів від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У форумі взяли участь близько 700 депутатів від УДАРу місцевих рад всіх рівнів, народні депутати та лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко.

27 вересня у спортивній залі інституту фізичної культури СДПУ ім. А.С. Макаренка відбулася урочиста подія, організована Сумською обласною федерацією вільної боротьби та Сумською обласною федерацією боротьби сумо.
27 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Сумська область отримала пальму першості щодо підтримки Петра Порошенка в північно-східній частині України, набравши понад 55% голосів.
28 Травня 2014 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України від Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Оксана Продан зазначила під час зустрічі з сумськими підприємцями біля універмагу «Київ».
14 Травня 2014 +Коментар | подобається

За ініціативи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у сумської малечі з’явився ще один дитячий майданчик
10 Травня 2014 +Коментар | подобається

Жителям північних районів Сумської області офіційно представили начальників районних штабів кандидата в Президенти України Петра Порошенка

2 февраля состоялась пресс-конференция главы Сумской областной организации политической партии «УДАР Виталия Кличко» Сергея Лыхмана. Сергей Лыхман ответил на вопросы журналистов о разгоне сумского майдана, послдних заявлениях мэра города Геннадия Минаева и о планах УДАРа на ближайшее будущее.

18 декабря накануне праздника святого Николая молодежка Сумской областной организации ПП "УДАР Виталия Кличко" навестили деток в детском доме им.Супруна.
19 Грудня 2013 +Коментар | подобається

20 листопада в Сумській області з’явилися контрагітаційні матеріли на політичну партію «УДАР Віталія Кличка».
20 Листопада 2013 +Коментар | подобається

26 жовтня відбулася обласна нарада керівників місцевих організацій Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».
28 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Активисты политической партии «УДАР Виталия Кличко» ищут любые возможности для помощи самым незащищенным слоям населения.  Так, 9 октября руководитель Шосткинской городской организации партии «УДАР» Олег Романовский  с одним из активистов партии Игорем Дедякиным посетили Шосткинский центр социально-психологической реабилитации детей, где передали для воспитанников новую теплую одежду.
21 Жовтня 2013 +Коментар | подобається

Дорогі співвітчизники! Щиро вітаю вас із національним святом українського народу!
23 Серпня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбулася загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
21 Травня 2013 +Коментар | подобається

У суботу, 18 травня, в Києві відбудеться загальнонаціональна акція протесту «Вставай, Україно!».
16 Травня 2013 +Коментар | подобається

27 квітня у Сумах відбувся мітинг у рамках Загальнонаціональної акції протесту прихильників опозиції «Вставай, Україно!». В акції взяло участь близько 8 тисяч людей.
29 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У суботу 27 квітня о 13:30 в Сумах відбудеться акція протесту в рамках загальнонаціональної кампанії «Вставай, Україно!». Запрошуємо усіх долучитися до ходи на чолі з лідерами опозиції: Віталієм Кличком, Арсенієм Яценюком, Олегом Тягнибоком. Хода рушить від Банківської академії (вул. Петропавловська, 57) по вул. Соборній до майдану Незалежності, де о 14:00 відбудеться мітинг. Запрошуємо усіх взяти участь та виступити за гідне життя, за відставку Януковича та його уряду і за дострокові президентські вибори!
24 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

  7го квітня у Києві відбувся мітинг в рамках акції «Вставай, Україно!». В акції протесту взяли участь 230 активістів Сумського «УДАРу» на чолі з головою Сумської обласної організації «УДАРу» Сергієм Лихманом.  
8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     У неділю,  7 квітня в Києві відбудеться акція "Вставай, Україна!", у якій візьмуть участь всі троє лідерів опозиційних сил: Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок і Віталій Кличко.    До заходу долучаються і активісти Сумського "УДАРу".      
6 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

     21 березня відбулася прес-конференція з нагоди висунення Сумською обласною організацією ПП «УДАР» Віталія Кличка» власного кандидата у депутати обласної ради на проміжних виборах по округу № 40 ( Ковпаківський район м. Суми).  
21 Березеня 2013 +Коментар | подобається

     6 березня 2013 року за ініціативи ПП "УДАР" Віталія Кличка" та ВО "Свобода" в Сумській області відбувся круглий стіл на тему: "Економічні провали "проФФесіоналів". На захід для висловлення альтернативної думки запросили і представників Партії регіонів, які традиційно відмовилися від участі. Так само круглий стіл проігнорувала й обласна державна телерадіокомпанія (Регіональне телебачення Сумщини).  
18 Березеня 2013 +Коментар | подобається

           В останні дні в ефірі проводового радіо з’явився рекламний ролик Партії Регіонів, в якому чоловік середнього віку розповідає, чому не варто голосувати за боксера Віталія Кличка і, що він такий самий член «бездарної помаранчевої команди і об’єднається з ними в парламенті».  
16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

          Проблема чорного піару напередодні виборів стає все більш і більш актуальною. Залишається два тижня до 28 жовтня і політики все активніше поливають один одного брудом.  
13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

        Такого ажіотажу Суми ще не бачили – на зустріч з Віталієм Кличком на центральну площу міста за різними підрахунками зібралось від 8 до 11 тисяч мешканців. У місті не можуть пригадати, щоб комусь іншому вдалося згуртувати таку кількість людей на площі.
11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         «УДАР» вийшов на другий рядок рейтингу симпатій людей, поступаючись лише провладній Партії регіонів», – повідомив лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко під час перебування на Сумщині.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

         Протягом 9-10 жовтня прихильники Політичної партії «УДАР» зустрічали Віталія Кличка на Сумщині. В Конотопі, Ромнах, Сумах та Охтирці зібралися як ті, хто знає його як спортсмена, так і ті, хто сподівається на його політичну волю.
10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається

        9-10 жовтня з робочим візитом на Сумщині буде перебувати лідер Політичної партії «УДАР» Віталій Кличко.

          Які проблеми турбують сумчан? Непрацюючі ліфти, недостатня кількість соціального транспорту, незадовільний стан доріг. Про це пишуть місцеві ЗМІ та згадують політики (на жаль, лише перед виборами).  

          Передвиборча кампанія у розпалі. Тисячі людей задіяні у цьому процесі. Хтось працює за гроші, когось у примусовому порядку змушують підтримувати певну політичну силу, хтось очікує отримати якісь дивіденди після виборів. Та є те, що не купиш ні за які гроші – люди, які дійсно вірять  у краще майбутнє, вірять сильним людям, які довели свою спроможність підтверджувати справами те, що вони обіцяють.   

          «Лише політична партія «УДАР Віталія Кличка» взяла напрацювання підприємців в економічну частину своєї передвиборчої програми», – зазначила під час спілкування з підприємцями четвертий номер виборчого списку партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан.  

        Проти кандидата в народні депутати від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко застосовують брудні технології.          По території одномандатного мажоритарного округу №158 розповсюджуються листівки із сумнівним, агресивним та не відповідаючим дійсності змістом.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

          Керівники громадських організацій Сумщини ухвалили резолюцію щодо підтримки на виборах кандидата в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко.  
27 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         Цієї осені перед кожним з українців постане нелегке завдання – обрати шлях по якому рухатися нашій країні найближчі роки. Ні для кого не секрет, що свідомі українці вже давно зробили свій вибір за незалежну, сильну та заможну Україну рівних можливостей з європейськими стандартами життя.
26 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           Кандидати в народні депутати по 157 і 158 мажоритарних виборчих округах Олег Чайченко та Олександр Сугуняко зустрілися з громадою товариства «Просвіта».  
25 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           За словами кандидата в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Миколи Буряка, головна проблема України – це те, що нею продовжують керувати люди, які дбають лише про власні статки, а не про покращення життя пересічних громадян. Як результат, 80% українців живуть за межею бідності і лише 19% – відносяться до середнього класу, переконаний кандидат в нардепи.  
24 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           «Протягом останніх років чинна влада намагалася перетворити Сумщину на «біло-синій» регіон та наразі Партія регіонів розуміє, що Сумська область стає одним з важливих центрів опозиційного руху», – переконаний керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.  
22 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           «Брати Кличко як ніхто інший переймається проблемами, які існують у спорті. Українські спортсмени реальними справами підтримують масовий спорт в Україні та зокрема, на Сумщині», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман.   
21 Вересня 2012 +Коментар | подобається

         В історії людства лише одному чемпіонові світу зі спільноти боксерів та кікбоксерів удавалося перемогти ще й на виборах мера міста. Такої честі удостоївся Алексіс Аргуельо, якому мешканці Манагуа в 2008-му довірили керувати столицею Нікарагуа. Майже в цей час міг очолити Київраду  Віталій Кличко, проте завдяки «брудним технологіям» його обійшов одіозний Льоня–Космос.
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

У передвиборчій гонці політики вже давно готові піти на все. Так, у Сумах в палатках «Україна – вперед!» роздають агітматеріали під назвою «Н.Королевська: Шевченко і Кличко створили бренд України в світі».
18 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  Ситуации, когда оппоненты намеренно повреждают биллборды оппозиционных партий, уже никого не удивляют.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

  15 сентября жители Ромен отмечали день освобождения родного города от немецко-фашистских оккупантов.  
17 Вересня 2012 +Коментар | подобається

        Нанести мощный удар по коррупции сумчан призвали активисты Политической партии «УДАР» Виталия Кличко», ведь именно с первых дней сентября в области стартует Всеукраинская акция «Люстрация власти».    
15 Вересня 2012 +Коментар | подобається

           9 сентября активисты Политической партии «УДАР» Виталия Кличко» очистили акваторию реки Псёл в районе Харьковского моста.
14 Вересня 2012 +Коментар | подобається