Останні події
Про це у ході брифінгу в Верховній Раді зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.
6 Березеня 2015 +Коментар | подобається

09 січня 2015 року були скликані та проведени Збори Конотопської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 

Головою Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" залишився Олег Романовський. Відповідне рішення було ухвалене 10 січня під час звітно-виборчіх зборів Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

18 січня сумчани разом з усією Україною вийшли на Марш миру, аби висловити протест проти тероризму.

16 січня 2015 року народний депутат України Олександр Сугоняко спільно з колегами Миколою Лавриком та Олегом Медуницею зареєстрували законопроект №1779 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань)».

19 січня народні депутати Олександр Сугоняко та Олег Медуниця взяли участь у засіданні ГО «Майдан».

26 січня сумчани пікетували УМВС у Сумській області та обласну прокуратуру з вимогою розслідувати злочини річної давності.

02 лютого народний депутат України, голова Сумської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко зустрівся з керівним складом Білопільського району.

1-го лютого відбулася звітно-виборна конференція Краснопільської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». 

Про це народний депутат України, представник групи УДАР, Олександр Сугоняко зазначив 17 лютого під час засідання круглого столу на тему: «Створення об’єднаного руху незалежних профспілкових організацій».
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 17 лютого, на засіданні виконкому Сумської міськради вкотре розглядалося питання підвищення вартості проїзду в маршрутках до трьох гривень. 
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На базі Сумського центру професійно-технічної освіти відбулися практичні заняття щодо дій в разі запровадження режиму надзвичайної ситуації, укриття в захисних спорудах і дій під час артилерійно-ракетного обстрілу.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це нардеп зазначив під час засідання круглого столу «Регіональні ініціативи з підтримки, розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області».
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

20 лютого у Будинку Рад Сумської ОДА відбулося відкриття експозиції, присвяченої пам’яті Революції гідності.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР під час розширеної наради з питань цивільного захисту.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з головами сільських рад та особистого прийому з громадянами Краснопільщини.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Це один з найбільш реальних шляхів щодо відновлення роботи одного з потужних спиртових заводів в Сумській області», – зазначив  народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час відвідин підприємства.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На зустрічі з майбутніми педагогами мова йшла про річницю Революції гідності, взаємну довіру влади та суспільства, військову агресію на сході, бюджет України на 2015 рік, знецінення гривні на фоні стрімкого зросту цін.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

В знак солідарності з росіянами, які сьогодні вийшли на вулиці Росії, щоб висловити свою позицію проти політики Володимира Путіна, близько 10 автівок з прапорами проїхали різними вулицями Сум.
1 Березеня 2015 +Коментар | подобається

1 березня сумчани зібралися у сквері імені Шевченка, аби висловити свою солідарність із тими росіянами, які мають сміливість виходити на протест проти диктаторської політики Путіна.
1 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко заявив про чітку позицію стосовно підтримки чорнобильців щодо питань соціального захисту.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В рамках роботи на 158 виборчому окрузі народний депутат України, представник групи УДАР відвідав Сумський філіал Державного НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

В цьому переконаний народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Рівно 10 місяців минуло, як зник керівник Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Лихман.
18 Березеня 2015 +Коментар | подобається

«Ударівці» промовисто нагадали cумському міському голові Олександру Лисенку, що не варто забувати про свої обіцянки та слідкувати за містом, яким опікуєшся. Молодь «УДАРу» влаштувала суботник на візитній вулиці Сум – Харківській, де й зібрала мерський подарунок – піраміду зі сміття.
19 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Завітавши на звіт міського голови Сум Олександра Лисенка, активісти «УДАРу» скористалися нагодою задати питання меру, яке є актуальним чи не для кожного сумчанина, а саме – підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум. 
21 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Сумська обласна рада профспілок  уклала Угоду про співпрацю з народними депутатами України, представниками групи УДАР Сергієм Капліним та Олександром Сугоняко.
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народні депутати України, представники групи УДАР Сергій Каплін та Олександр Сугоняко взяли під особистий контроль завершення тривалого будівництва міської станції швидкої медичної допомоги.
23 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Таке переконання народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко висловив під час зустрічі з громадою Білопільського району.
24 Березеня 2015 +Коментар | подобається

25 березня на сесії Сумської міської ради активісти партії «УДАР Віталія Кличка» розповсюдили серед депутатів листівки з вимогою персонального голосування кожного депутата.
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустріч з громадою Сумського району: головами сільрад, громадськими активістами, аграрними інвесторами, чиновниками.
25 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час спілкування з головами сільських рад та керівниками підприємств Краснопільського району.
26 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» принесли під вікна мерії велику символічну лінійку, на якій написали привітання.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

У дружній розмові народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко провів зустрічі з активістами громадських організацій Євромайдану та Автомайдану.
4 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», член сумського міського виконкому Дмитро Лантушенко привітав фіналістів XI Всеукраїнського турніру юних журналістів, що відбувся на базі Сумської гімназії № 1.
6 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

УДАРівці подали заперечення на проекти регуляторних актів щодо підвищення вартості проїзду у маршрутках до 4 гривень, які наприкінці березня було опубліковано на офіційному сайті Сумської міськради.
7 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко подав законопроект № 2583 щодо права місцевих рад здійснювати видатки.
9 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Харківський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу виконкому Сумської міської ради, натомість залишив без змін Ухвалу про забезпечення позову УДАРу проти підвищення вартості проїзду в маршрутках Сум до 3 гривень.
15 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко з робочою поїздкою відвідав Краснопільський район.
16 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час обговорення проблем житлово-комунальної сфери на зборах-конференції СОГО «Євромайдан», активістів громадських організацій, керівництва КП «Сумижитло». До слова, зустріч з людьми вкотре проігнорували міський голова Сум Олександр Лисенко та його заступники.
18 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Конотопські «ударівці» разом зі студентами вишів міста долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2015».
26 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у посадці саджанців смородини, порічок, вишні та калини в Сумському обласному спеціалізованому будинку дитини.
27 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Конотопської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розпочали інформаційну кампанію «Знай свої права», яка спрямована на підвищення рівня інформування населення про можливість оформлення субсидій на комунальні послуги.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«УДАР» запускає масштабний проект «Дорогі депутати». Таке рішення було підтримане на установчих зборах більшістю голосів ініціативної групи.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, спілкуючись з жителями будинків по вулиці Металургів, у дворі яких один із підприємців хоче побудувати магазин.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко у ході пленарного засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Під тиском громади та «ударівців» підприємець вирішив не розпочинати скандальне будівництво продуктового магазину у дворі будинків по вулиці Металургів, 32.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Про це під час візиту на Краснопільщину зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко, де поспілкувався з людьми, оглянув потужності агрофірми «Псел» та познайомився ближче з директором підприємства Миколою Калініченком.

В черговий раз за ініціативи Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася висадка молодих саджанців дерев. Цього разу «ударівці» завітали до Сумських дитсадків «Метелик» №6 та «Перлинка» № 15.

Про це у ході прес-конференції щодо можливого прийняття на сесії Сумської міськради 6 травня проекту рішення щодо виділення додаткових коштів на закупівлю тролейбусів зазначив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

Народний депутат України, представник групи УДАР, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко привітав сумчан з Днем Перемоги.

За ініціативи начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка на Сумщині вперше відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з фрі-файту.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

В День пам’яті жертв політичних репресій народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко взяв участь у відкритті меморіального знаку на честь вшанування жертв комуністичних репресій.
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сумські «ударівці» пікетували управління УМВС в Сумській області з вимогою пришвидшити хід розслідування справи зникнення голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зробив депутатський запит до Президента України Петра Порошенка щодо необґрунтованих тарифів на природній газ, що використовується для потреб населення.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Члени ініціативної групи одноголосно підтримали рішення направити проект «Дорогі депутати» на розгляд та затвердження депутатським корпусом на найближчій сесії Сумської міської ради.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

За підтримки молодіжки Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та деканату історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка на базі відпочинку «Робінзон» вперше пройшов фестиваль «Істфак-фест». 
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив член Сумського міськвиконкому, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко після позачергового засідання міськвиконкому.

За ініціативи Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відповідний проект рішення було опубліковано на Муніципальному порталі Сумської міської ради.

За ініціативи народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко відбулося перше засідання «Форуму правових реформ».

Активісти Сумської обласної молодіжної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зібрали близько 300 кг макулатури, кошти від якої підуть на допомогу бійцям АТО.
23 Червня 2015 +Коментар | подобається

Молодіжка Сумського УДАРу за допомогою спеціального фотопроекту показала міській владі, у якому стані знаходяться дороги в місті Суми.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час спілкування з головами сільрад Краснопільського району.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час виступу у ході засідання Сумської обласної ради.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

Олександр Сугоняко після піврічного перебування на посаді народного депутата України прозвітував перед виборцями свого 158 округу. Так, сьогодні «ударівець» відвідав Білопілля, де провів низку зустрічей з людьми.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко привітав жителів регіону з Днем Конституції України.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час засідання ГО «Майдан», головним питанням якого став вибух у приміщенні ВО «Батьківщина», який правоохоронці вже кваліфікували як терористичний акт.

Тема необґрунтовано зависоких тарифів знову стала ключовою. Цього разу на громадських слуханнях, куди й було офіційно запрошено народних депутатів України від Сумщини, які мають безпосереднє відношення до голосування в парламенті.

Про це йшлося під час оприлюднення результатів дослідження громадянської мережі ОПОРА та відвертого спілкування з народним депутатом України, представником групи УДАР Олександром Сугоняко.

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішили власноруч пересвідчитися в жахливому стані дитячих ігрових майданчиків, фото яких надіслали небайдужі сумчани, та нагадати міському голові, що варто дбати про своє місто, а тим більше про його найменших жителів.

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час брифінгу у Верховній Раді презентував законопроект №2044а щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства відповідно до норм ЄС.

За даними інтернет-порталу VoxUkraine у народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко найбільша відвідуваність засідань Верховної Ради з поміж інших депутатів від Сумщини.

Після візиту в березні «нардепів-ударівців» Олександра Сугоняко та Сергія Капліна тривале будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги нарешті зрушило з мертвого місця. 

За ініціативи члена Сумського міськвиконкому, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка в Сумах стартував проект «ЖКГ-контроль міста Суми».

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час особистого прийому громадян в Сумах.

Народний депутат України, представник групи УДАР поздоровив мешканців Ворожби Білопільського району з 350-річчям від дня заснування міста. Також передав вітання та подарунки від голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та міського голови Києва, очільника «УДАРу» Віталія Кличка.

Дмитро Лантушенко з командою однодумців презентували свій проект та поспілкувалися з жителями одного з дворів Курського мікрорайону Сум.

Із 43 депутатів, присутніх на сесії міськради, лише 25 висловилися за проект УДАРу «Дорогі депутати». Примітно, що саме голосів фракції ВО «Батьківщина» не вистачило, аби проект рішення набрав силу.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з громадою села Токарі Сумського району. Люди звернулися до парламентаря аби той посприяв у вирішенні конфлікту з орендарем місцевого ставка.
21 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР взяв участь в обласній конференції працівників освіти та привітав освітян Сумщини з початком нового навчального року.
26 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР один з парламентрів, які не проголосували за зміни до Конституції.
1 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Ми створюємо об'єднану політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за ефективні реформи, за реальні зміни і перспективи нашої держави. Про це заявив лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на з’їзді партій "УДАР" та "Солідарність".
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Територіальна організація «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Сумах висунула Дмитра ЛАНТУШЕНКА кандидатом на посаду міського голови обласного центру та оголосила імена кандидатів у депутати Сумської міської ради.
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Дмитро Лантушенко - кандидат на посаду Сумського міського голови від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається