Останні події

Добудова станції швидкої меддопомоги виходить на фінішну пряму

Після візиту в березні «нардепів-ударівців» Олександра Сугоняко та Сергія Капліна тривале будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги нарешті зрушило з мертвого місця.

Через три місяці нардепи знову здійснили візит до «сумської швидкої», аби проінспектувати стан виконання робіт.

«Завдяки втручанню народних депутатів у нас відновилися будівельні роботи, нарешті добудовано четвертий поверх, у всьому приміщенні встановлено двокамерні склопакети, повністю поміняна електропроводка, повним ходом йде штукатурка та утеплення стін», – повідомив директор КУ «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги» Анатолій Александренко.

За його словами, проблем з будівництвом немає та от через недбалість міської влади перед медиками виникла нова проблема, яка вже з бородою. Керівництво міста не хоче вивести магістральний теплопровід за межі «швидкої», не доходять руки, щоб відремонтувати водогін та відновити дорожнє покриття біля під’їзду до станції. Як результат, виїжджаючи на виклик, втрачається дорогоцінний час, адже водії не змозі швидко проскочити дорожні катакомби на які витрачають в середньому 3-4 хвилини.

Олександр Сугоняко пообіцяв негайно вплинути на ситуацію, зробити відповідний депутатський запит, будь-яким способом примусити міського голову працювати на людей, а не на імідж перед виборами.

«Обіцяю допомогти медикам, зробити депутатський запит, зустрітися з паном Лисенком особисто, який чомусь не серйозно ставиться до питання охорони здоров’я містян», – наголосив нардеп.

  20 Липня 2015 +Коментар | подобається