Останні події

Олександр Сугоняко презентував у ВР законопроект, який посилить енергетичну незалежність Сумщини та України

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час брифінгу у Верховній Раді презентував законопроект №2044а щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства відповідно до норм ЄС.

«В умовах практично монопольної залежності від імпорту нафти і газу Україна повинна шукати альтернативні джерела для забезпечення себе паливно-енергетичними ресурсами, які б були екологічно чистими та не залежали від зовнішніх постачальників сировини», – наголосив Олександр Сугоняко.

Одним із шляхів вирішення цього завдання є розвиток біопалива. Для цього в Україні є всі передумови, але, на перешкоді реалізації яких стоять недосконала система оподаткування, зарегульованість та корупція.

За словами Олександра Сугоняко, саме презентованим законопроектом пропонується однозначно ідентифікувати паливний етанол в Податковому кодексі та Законі про митний тариф. Крім призначення товару і показника його зневоднення до 10% ми пропонуємо законодавчо закріпити такий хімічний склад паливного етанолу, який не дозволить використовувати його в спиртомістких напоях, поінформував нардеп.

«В законопроекті уточнюється термін «біоетанол», його віднесення до товарної групи 38, технічні умови його денатурації, затвердженим профільними інститутами в Україні і, в майбутньому - в Євросоюзі. До того ж, 38 група товарів відповідає європейським класифікаторам, що створює можливість початку гармонізації українського законодавства європейському, зокрема директивам ЄС», – повідомив «ударівець».

Саме такі ініціативи в галузі економіки дозволять зробити реальний крок держави до економічної та енергетичної незалежності та отримати можливість вирішення безлічі фінансових питань наших громадян.

  16 Липня 2015 +Коментар | подобається