Останні події

«Ударівці» проінспектували сумські горе майданчики

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішили власноруч пересвідчитися в жахливому стані дитячих ігрових майданчиків, фото яких надіслали небайдужі сумчани, та нагадати міському голові, що варто дбати про своє місто, а тим більше про його найменших жителів.

«Більше двох місяці тому ми закликали в соціальних мережах сумчан не бути байдужими та надсилати нам фото дитячих ігрових майданчиків, які потребують ремонту та оновлення. Як результат, ми отримали десятки фотографій з різних районів міста», – поінформувала координатор молодіжного крила УДАРу Крістіна Сахно.

«Відтепер, ми хочемо відвідати дитячі майданчики та промовисто нагадати меру, що свої обіцянки треба виконувати і не замилювати очі людям плиткою, а покращувати стан прибудинкових територій загалом», – наголосила активістка.

За її словами, одна справа, коли йде мова про нові сучасні гойдалки, а інша, коли йдеться про звичайну безпеку дітей, адже більшість обладнання знаходиться в аварійному стані та несе загрозу життю та здоров’ю дітей.

«Близько місяця тому ми провели фотопроект та звернули увагу влади на проблеми доріг. В одному з дворів по вулиці Харківський розпочали ремонт дороги. Сподіваємося, що і цього разу проблема зрушить з мертвого місця», – зазначила Крістіна Сахно.

  15 Липня 2015 +Коментар | подобається