Останні події

Олександр Сугоняко вітає з Днем Перемоги

 

Велика шана тим, хто віддав своє життя за перемогу над фашистськими загарбниками і, мабуть, нема в Країні ні однієї сім’ї, через долю якої не пройшла Велика Вітчизняна війна. Мій дід і дядько загинули на фронтах війни, батько і мати  були на окупованій території…

Тому День Перемоги – це дійсно свято нашого народу, особливо тих, хто розуміє, якою ціною ми отримали цю перемогу. Це, я думаю, розуміє кожний. Але, є й інший бік медалі. Одна дуже відома і шанована  в Сумах людина, нині вже, на жаль, покійна, з якою в мене  були дружні, людські стосунки, якось казала мені, після того, як вимушена   була виїхати на постійне  місце проживання в Німеччину: «Як же так, Олександре, я ж фронтовик, ветеран і інвалід Вітчизняної війни, я  з ними воював, а зараз я вимушений прийняти їх пропозиції, тому, що вони запропонували мені достойні умови життя, пенсійне забезпечення, тощо і турбуються про мене більше, ніж моя Батьківщина».

Тому я вважаю, що дійсно треба на День Перемоги віддавати шану ветеранам війни, але не можна обмежуватись тільки цим днем, держава мусить  турбуватись про ветеранів та інвалідів війни постійно: про їх достойне пенсійне забезпечення, медичне обслуговування  і це має бути не одноденна піар компанія, а постійна державна політика.

 

  8 Травня 2013 +Коментар | подобається