Останні події

Партія регіонів знову вводить в оману сумчан

         «Розповсюджуючи неправдиву інформацію, Партія регіонів намагається «протягнути» своїх кандидатів по мажоритарних округах до Верховної ради», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.

Так, під час однієї із зустрічей з виборцями кандидат в народні депутати від Партії регіонів Микола Нога, який нині є міським головою Шостки, запевняв людей, що в разі обрання його народним депутатом він продовжуватиме обіймати посаду мера міста Шостки, ніби-то депутатські повноваження допоможуть йому ще краще опікуватися проблемами людей.

Насправді ж, згідно українського законодавства, ставши народним депутатом України, Микола Нога повинен буде звільнити крісло міського очільника.

 «Так, поширюючи дезінформацію та наклепи провладна партія та її сателіти продовжують вести «темну» агіткампанію, головна мета якої будь-якими способами забрати голоси у опозиційних сил, зокрема у Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», – зазначив Олег Рябченко.

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається