Останні події

Соціальні ініціативи Андрія Шушмана

        Кандидат по мажоритарному округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман є інвестором та виконавцем міської програми реконструкції та розбудови зупинок громадського транспорту у м. Охтирка на 2011-2015 роки, у рамках якої на сьогоднішній день побудовано вже шість зупинок громадського транспорту.

        До речі, ця ініціатива вже була неправдиво висвітлена у одній із газет міста Тростянець. Тижневик, який ймовірно належить одному із нечистих на руку кандидатів у депутати Верховної Ради, опублікував брехню з приводу цієї новаторської міської програми та її фінансування.

        Це програма, яка відкрила нову сторінку у взаємовідношеннях громади та бізнесу. Соціальний проект, який реалізується на рівні місцевого самоврядування.

        Розуміючи незадовільне становище зупинок громадського транспорту у місті Охтирка, навіть, в деяких випадках, їх небезпечність для мешканців, ініційоване питання щодо прийняття міської програми реконструкції та розбудови зупинок громадського транспорту міста Охтирка на 2011-2015 роки. Після проходження необхідних законодавчих процедур почалося будівництво, на сьогоднішній день встановлено 6 зупинок громадського транспорту соціального призначення.

        Жодної копійки з бюджету на виконання цієї програми використано не було і не буде. За рахунок інвестора реконструкція передбачається для 29 зупинок громадського транспорту.

        Андрій Шушман є інвестором програми, та виключно за власні кошти розбудовує зупинки, в тому числі, соціального призначення. Інформація про кошти та саму програму є публічною та розміщена на офіційному сайті Охтирської міської ради.

        У кожного доброго діла є свої супротивники, тому за цією програмою вже були проведені  перевірки Державним Будівельним Контролем, і навіть, прокурорські.

        Одна з прокурорських перевірок була проведена за зверненням народного депутата Даниленка від Комуністичної партії України.

        «На моє глибоке переконання завданням депутата Верховної Ради, перш за все, є відстоювання інтересів громади, але як бачите, в житті, на жаль, відбувається по-іншому», – зазначає Андрій Шушман.

        Відтак, у деяких людей задекларовані першочергові цінності про покращення умов життя народу не завжди відповідають реаліям. Андрій Шушман запевняє, що його діяльність спрямована лише на покращення умов життя співгромадян і лише на законних підставах.

        Андрій Шушман є приватним підприємцем та продовжує справу свого батька, який більше 15 років тому організував переробку деревини. Мати Андрія Шушмана, за професією, архітектор, допомагає у розробці проектів та розбудові цієї справи. Як і кожен приватний підприємець, надприбутків не має, проте має намір зробити місто, у якому проживає та виховує дітей, кращим!

        «На жаль, сьогодні накопичилося надто багато проблем, які не можна вирішити на місцевому рівні в повній мірі – їх треба вирішувати тільки на всеукраїнському, законодавчому рівні. Разовою допомогою не відбутися. Треба підходити системно», – зазначає Андрій Шушман.

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається