Останні події

Як у Сумах об’єднали Шевченка та Кличка

У передвиборчій гонці політики вже давно готові піти на все. Так, у Сумах в палатках «Україна – вперед!» роздають агітматеріали під назвою «Н.Королевська: Шевченко і Кличко створили бренд України в світі».

Лідерка «України – вперед» намагається хоч трошки підняти свій до невесокий рейтинг (зважаючи на масштаби рекламної кампанії) за рахунок постійно зростаючого рейтингу «УДАРу» Віталія Кличка».

У листівці надаються цитати Наталі Королевської, у яких вона дивується, чому Віталій Кличко  не йде на співпрацю з її політичної силою.

Аргументи такі: за кордоном при згадці про Україну говорять насамперед про Андрія Шевченка та Віталія Кличка. «Вони обидва – великі спортсмени, які створили бренд  України у світі. Саме їм потрібно обговорювати перспективи розвитку спорту в країні, напрямки відродження здорового способу життя українських громадян» - йдеться в агітці. Так, і Шевченко, і Кличко – великі спортсмени. Але Віталій Кличко ще й політик. Далекоглядний політик.

Подив та претензії Королевської викликані тим, що Віталій Кличко не погодився взяти участь у спільних дебатах. А навіщо це йому? Щоб попіарити провладний проект Королевської?

В агітці Королевська говорить: «Я також дивлюся, що сьогодні намагаються зробити з Віталієм: його називають і «консервою», і намагаються пов`язати і з адміністрацією президента. Те саме переживаємо й ми. Тому що нас намагаються скрізь проасоціювати з Партією регіонів, з проектом влади».

Більше всього вражає, що у цьому «бойовому листку» «Україну  ­– вперед!» ставлять поряд із «УДАРом» Віталія Кличка» як єдині дійсно опозиційні політичні сили на сьогоднішній день. Щоб ввійти в довіру виборцям, усі шанси гарні. Ось і змішують грішне з праведним. Провладну партію та «УДАР» Віталія Кличка».

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається