Останні події

Сумськи ударівці зустрілись з «Чесед Хаїм»

 

Наприкінці минулого тижня представники партії «УДАР» Віталія Кличка» зустрілися з колективом Сумського благодійного центру «Чесед Хаїм».  Поважне представництво «ударвців» викликало чималий інтерес серед єврейської громади, яка підкреслила важливість подібних зустрічей та повагу керівництва «УДАРу» до національних меншин.

Серед тем, які обговорювалися, була і проблема корупції на Україні. Валерій Пацкан, член політради партії «УДАР» Віталія Кличка» відзначив, що одним з ключових пунктів програми «УДАРу» є саме боротьба з корупцією.

«Виявляти корупціонерів мають самі громадяни. Вже розпочато акцію «Люстрація влади», під час якої всі бажаючі можуть анонімно назвати факти корупції, з якими їм довелось зіткнутися, поскаржитися на корупціонерів. А вже на початку жовтня в кожній області будуть оприлюднені прізвища та посади тих народних антигероїв, яких найчастіше згадуватимуть жителі Сумщини», - додав політик.

Щодо законодавчих ініціатив, які планує впроваджувати партія «УДАР» Віталія Кличка» після потрапляння до Верховної Ради України, розповів присутнім Сергій Лихман, керівник Сумського обласного штабу «УДАРу»:

« Парламентська фракція «УДАРу» перш за все буде впроваджувати ті законодавчі ініціативи, які реально, а не декларативно, змінять життя українців в цілому та Сумчан зокрема на краще. Це відбудеться відразу після децентралізації бюджету, коли всі податки та збори залишатимутся в областях, а надлишки потраплятимуть у Київ. Сьогодні все відбувається навпаки. Це дуже важливо для місцевих громад», - зауважив Сергій Лихман.

В свою чергу єврейська громада звернулася по допомогу до «ударівців». Їх хвилює ситуація, що склалася навколо єврейського сектору Центрального цвинтаря міста Суми, де можновладці «роблять гроші» на старих могилах.  Кандидат в народні депутати по округу №157 Олег Чайченко взявся допомогти в цьому питанні єврейській громаді юридично, що цілком виправдано його юридичною освітою та адвокатською діяльністю.

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається